Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

taustavalgustus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    taustavalgustus

    kuidas olex võimalik pleierile saada taustavalgustus nii et ta automaatselt ära kustuks või mõne nupu kaudu juhitav oleks...

    vahel, kui natuke pimedam on väga tüütu silmad punnis displeid uurida...mõtlesin et kui saab, siis teex ehk kunagi ära.... h34r:

    #2
    Monteeri sinna näitex mobiilituli.... 6tk maksab 50kr

    Comment


      #3
      Mobiili ledide panemine on tõesti üks lahendus. Pakun, et asi eeldab suht kirbu rautamise oskust, sest tänapäeva pleierid on nii tihedalt igasugu asju täis topitud.
      Raskem pool on asja tööle saamine , oletan, et pinge on 3V. Sellise pinge juures tulesid kõne alla rohelised ja punased ledid,kuna sinine tahtis üle kolme saada.

      Juhtimisega selline lugu, et tee ise mingi lüliti, millega valgust sisse vajutad (näiteks korpust kuskilt pigistades)
      Automaatse süttimise ja kustumisega on selline lugu, et teoorias on võimalik ,kuid praktiliselt eeldab see seadme juhtimisskeemi sisse ronimist.

      Teine lahendus on panna 3 v mini hõõglamp.

      Muide mõnedel pleieritel on peal "kasutud" lülitid (stiilis avls jms) äkki saaks kasutada. ?

      Mis marki asjaga tegu ?
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4
        Sony DNF611

        siin lehel vähe ka juttu sellest:
        http://www.electronics-online.co.uk/acatal...ner_DNF611.html

        AVLS on täitsa olemas ja aktiveerub siis kui SOUND (bass) nuppu 2 sek all hoida ja deaktiveerub samuti.
        h34r:

        Comment


          #5
          hea pleier
          aga jah - siiski ei soovita ise jamada ( kui kirbutinapanemise meister just pole)
          Soovitaks ennem tetrise mängu peal testida oma oskuseid ( kas suudad sinna taustavalguse keevitada külge)

          btw, mingitel aiwa pleieritel on see taustavalgus täitsa olemas.
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #6
            ega ma jah täppistinutamisega vist väga toime ei tulexki - mul see suur kolb - ots on küll teravaks käiatud aga väga peenikest tinutamist suht raske teha....

            btw, mingitel aiwa pleieritel on see taustavalgus täitsa olemas.
            ei aiwat ma küll ei taha :P




            h34r:

            Comment


              #7
              hehe ma lugesin ka eila seda ja tekkis siis mõte ka endal teha
              kruvisin siis lahti ja ohhooo selline koht täitsa olemas vaja aint kinni joota led
              mõeldud tehtud ja täitsa töötab automaatselt
              Player on sony walkman

              Comment


                #8
                Ma proovisin moblatulele panna 3V ja toitis päris hästi ära

                Comment


                  #9
                  nii aga kas keegi oskaks öelda kust võiks leida playeri schematicu see aiotaks selle valgustuse panemisel kõvasti kaasa... playeri tyyp on sony walkman D-CJ501

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by bloody-orc@May 30 2004, 08:34
                    nii aga kas keegi oskaks öelda kust võiks leida playeri schematicu see aiotaks selle valgustuse panemisel kõvasti kaasa... playeri tyyp on sony walkman D-CJ501
                    Ega ei leiagi vast midagi. Vene ajal olid seadmetel joonised kaasas nüüd ei anta enam korralikku kasutusjuhenditki.
                    Kui kuidagimoodi enam ei saa siis vaata manuali.

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by bloody-orc@May 28 2004, 13:20
                      hehe ma lugesin ka eila seda ja tekkis siis mõte ka endal teha
                      kruvisin siis lahti ja ohhooo selline koht täitsa olemas vaja aint kinni joota led
                      mõeldud tehtud ja täitsa töötab automaatselt
                      Player on sony walkman
                      mis mudel sul on?
                      kas ainult ühe led`i jaox on koht?

                      Comment


                        #12
                        njaa eelmine txt oli jah naca mööda kuna see ikkagist ei hakkanud tööle patakatega aga jah jkoht oli yhele 3mm ledile ja isegi oli märgitud see aga vool ei suvatsenud sinna siseneda kahjuks...

                        ok väike parandus mis tegi minul tuju heaks... uurides naca seda skeemi siis leidsin ma sealt sellise asja et sealt on 1 ylipisike transistor puudu mis siis jah tööle hakkaks kui asi töötaks nii et jah 1 prob on transi leidmine aga hoopis teine ooper on selle sinna jootmine kuna see on max 1 mm3 suurusega minu playeris on see display juures ja tähisega Q804. playeri tyyp on nimetatud yleval pool...(see sony)

                        Comment


                          #13
                          ma kiskusin kah enda oma laiali - mul led`i jaox kohta polnud ja skeem on ka paras ämblikuvõrk nii et parem ei hakka üritamagi.......
                          h34r:

                          Comment


                            #14
                            1 võimalus sul on kuis sul mingi väiksem lyliti on siis see pane sinna patarei kasti (koht kus su patid\akud on) ja siis juhtmetega displayni need vedada ja lylitiga siis vaatad kas töötab või mitte... automaatsust on muidugi skeemita raske saavutada a kui viicid jännata ja väga vaja on siis palun min´gi skeemi ikka kusagilt leiad...

                            Comment

                            Working...
                            X