Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

HP LaserJet series II kontrollpaneeli LCD

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    HP LaserJet series II kontrollpaneeli LCD

    Olen huvitatud selle asjanduse pinoutist. LCD on kontrollpaneeli küljes, mille kood on SG4-6232. LCD enda küljes on mingi kile sees rajad, mis kontrollpaneeli külge lähevad, seal küljes on veel mingid takistid ja vist ka mingi kiip. Täpsemalt tahaks siis teada selle kilest otsa pinouti.

    #2
    Kui LCD kontrollerkiip on juhtumisi 44780, lähevad kilejuhtmelt otsad sinna, siis saaks neid määrata kiibi juhtotste numbreid vaadates.
    Elektroonika töötab suitsu baasil.
    Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
    Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

    Comment


      #3
      Kusjuures, et näha mis seal kiibi peal on, kui üldse midagi, peab selle kilevärgi LCD enda küljest ära kiskuma või kile koos radadega läbi lõikama...

      Comment


        #4
        Ma ei tea, kas see midagi aitab, aga ma just avastasin LCD enda pealt mingi koodi: PA3-03.

        Edit: Need viis takistit, mis seal on, on pindpaigaldatavad takistid. Neljal neist on peale kirjutatud 222 ja viiendal on 913.

        Comment


          #5
          Njah, kiip tuli ära... <_< Kirjas tal igatahes midagi pole.
          Edit: Midagi isegi on, aga seda ma ei näe praegugi, mis siis enne veel. Mingi punase laki kihi all on.
          Mõõdud on ka kiibil vägevad: 4x7mm, paksust tuleb vist mikromeetrites mõõta...
          Edit2: Pean ennast veelkord parandama. Pole see mingi lakk, ja pole see seal mingi tekst, see on hoopis kiibi sisu, mis mulle sealt paistab ja see "lakk" on hoopis kiibi enda materjal.

          Comment


            #6
            Sinna kiibi endise asukoha juurde on kirjutatud TB-2234K. Ehk on see selle kiibi nimi.

            Comment

            Working...
            X