Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Tevalo Elektroonikahuviliste Kokkutulek 04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Originally posted by felch@Jul 28 2004, 00:01
    Trelli/mootori pinget saaks ka arvutiga mõõta: Pico A/D muundi porti ja sarnane proge nagu Martinj-l kirjutada!
    Kui tegemist asunkroonmootoriga/sünkroonmootoriga, siis selle ringiajamisel sagedus kah muutub- palju lihtsam oleksv tegelt hertse loendada
    pmst ma võiks seda proge mõtet kaaluda ( sisendiks lpt )- Asi mis mõõdab helikaardist asju (sagedus jums-oss ) on mul tehtud(küll ühel teisel eesmärgil) kuid testimisjärgus
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #62
      Ei ole veel päris kindel tulija, aga kõlaritega saaksin aidata. Isetehtud ei ole, välja on pakkuda Benori monitorkõlarid või hea õnne korral ehk saab ka JBL EON G2. Või kui suured nad olema peavad? Võib ka Milo kohale vedada
      Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

      Comment


        #63
        Originally posted by madis@Jul 28 2004, 10:00
        Võib ka Milo kohale vedada
        See sobiks vist suurepäraselt suurte helirõhutasemete (>> 100 dB ) demonstreerimiseks
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #64
          See sobiks vist suurepäraselt suurte helirõhutasemete (>> 100 dB ) demonstreerimiseks
          Samuti saab demoda, kui raske üks kõlar olla võib Kaalub see elajas 100 kilo ringis. Seda küll koos võimendiga, tegu nö aktiivkõlariga, aga ikkagi...
          Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

          Comment


            #65
            niisiis, küsimus, kes kõlarid toob, on endiselt päevakorral.
            GSM: 5039624

            Comment


              #66
              Originally posted by martinj@Jul 27 2004, 22:21
              samas küsimus : Ega kellelgi veneaegset MEGERIT pole - seal peaks samasugune vändavolli (induktor) sees olema - laename sealt seest.
              Samuti kasutati sellist asja mingis sidetestseadmetes (et väntad ja ülelöögikaitsmed hakkavad üle lööma)
              Kuskil kuuri all on mul selline imelik vändaga asjandus, mis mälu järgi kõva särtsu välja ajas. Ma arvan, et pärineb ta megerist, kuid pead ei anna. Tegu siis ainult vändaga ja selle otsas istuva "generaator"-iga, nii et töötamise puhul tuleb talle mingi laud alla kruvida, et ta paigal püsiks. Täna-homme üritan selle üles otsida ja järgi proovida

              OT: Ma ei ole küll kindel tulija (aga hädaga pooleks kulutan 100 krooni rohkem, kui selgub et võimalus on), kuid "vänta" laenan heameelega (kui see ikka töötab)
              Nagu vahelduvvool - on ja ei ole

              Comment


                #67
                Originally posted by Andy00@Jul 28 2004, 12:48
                OT: Ma ei ole küll kindel tulija (aga hädaga pooleks kulutan 100 krooni rohkem, kui selgub et võimalus on), kuid "vänta" laenan heameelega (kui see ikka töötab)
                täna saab ju veel 200 krooniga registreeruda.
                GSM: 5039624

                Comment


                  #68
                  Originally posted by martinj@Jul 28 2004, 08:55
                  pmst ma võiks seda proge mõtet kaaluda ( sisendiks lpt )- Asi mis mõõdab helikaardist asju (sagedus jums-oss ) on mul tehtud(küll ühel teisel eesmärgil) kuid testimisjärgus
                  Teed siis ära? Tundub, et Tipi "Pico" muundi on kusagil objektil
                  - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                  - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                  Comment


                    #69
                    Nii testisin eile seda "vänta". Sealt jookseb välja 3 otsa, millest kahe kaudu sain ka pinge välja. Analoogtestriga mõõtes sain parimaks tulemuseks ca 220 volti, voolutugevust ei mõõtnud ning lampi/LEDi külge ei ühendanud.
                    Kuna sellise väntamise pinge on väga kõikuv oleks võistluse tarbeks vaja testrit, mis salvestab suurima "väljavändatud" pingeväärtuse.

                    Originally posted by vtl+Jul 28 2004, 14:00--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (vtl &#064; Jul 28 2004, 14:00)</td></tr><tr><td id='QUOTE'><!--QuoteBegin-Andy00@Jul 28 2004, 12:48
                    OT: Ma ei ole küll kindel tulija (aga hädaga pooleks kulutan 100 krooni rohkem, kui selgub et võimalus on), kuid "vänta" laenan heameelega (kui see ikka töötab)
                    täna saab ju veel 200 krooniga registreeruda.[/b][/quote]
                    Kaalusin eile seda varianti päris tükk aega, kuid otsustasin siiski mitte ennast regada. Samale ajajärgule langeb veel üks üritus, mille täpne aeg on paika panemata, ning ei tahaks teha nn "surnud" isikut nimekirjas
                    Kui muidugi üks inimene jääb esialgu plaanitud arvust puudu, siis sõnum minu poole teele
                    Nagu vahelduvvool - on ja ei ole

                    Comment


                      #70
                      ma ei tea mis mul vifa mul see klikkia.exe ei tööta tahab mingit faili
                      aga mingit code pole mis notepadi toxida mis TÖÖTAX
                      Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
                      Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

                      Comment


                        #71
                        Originally posted by Daddario@Jul 29 2004, 21:21
                        ma ei tea mis mul vifa mul see klikkia.exe ei tööta tahab mingit faili
                        aga mingit code pole mis notepadi toxida mis TÖÖTAX
                        Mingi VB Runtime fail äki ?
                        Löö puuduv(ad) failinimi(nimed) kuuglisse ja tiri masinasse.
                        transistor[ätt]starline[punkt]ee

                        Comment


                          #72
                          Hea meelega läheks,kuid Tallinn jääb väga kaugele ja pole sinna minemiseks raha.
                          Pakuksin välja skeemijoonistamis võistluse. See kes joonistab peast kõige keerulisema skeemi, võidab. B)
                          tel 53729764

                          Comment


                            #73
                            Originally posted by hull algaja@Jul 29 2004, 23:53
                            Hea meelega läheks,kuid Tallinn jääb väga kaugele ja pole sinna minemiseks raha.
                            Pakuksin välja skeemijoonistamis võistluse. See kes joonistab peast kõige keerulisema skeemi, võidab. B)
                            tead, usu mind, mõned mehed joonistaksid kaks päeva skeemi ja siis ka ei jõuaks lõppu ära oodata.
                            GSM: 5039624

                            Comment


                              #74
                              Aga kui teeks skeemi puhtuse hindamist? Kõigile anda ette sama skeem ja selgeima variandi joonistaja saab auhinna.
                              Siis võiks ka anda ühise ülesande JA PARIMA/LIHTSAIMA/ELEGANTSEMA LAHENDUSE autor saab ära märgit.
                              Aeg võiks olla piiratud vältimaks pikka heietamist teemadel et nooruses nakkus tina paremini jne
                              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                              Comment


                                #75
                                Aga kui teeks skeemi puhtuse hindamist?
                                Kui keegi viitsiks jamada siis võiks olla teatud arv skeeme mis töötavad ja teatud arv kus meelega mingi viga sees ja ül. oleks öelda kas konkreetne skeem töötab või mitte ja kus on viga. Aga kes sellega ikka jännata viitsiks
                                Või sama variant diaprojektoriga kõigile ekraanile ja siis kõik koos arutaks et mis skeemis on valesti.. Ah niisama idee, mitte-et reaalsusesse nüüd lülitada

                                Comment

                                Working...
                                X