Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Trafo TK21

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Trafo TK21

    Oleks selline küsimus, et mida kasulikku annab teha trafoga, millele on peale kirjutatud tk 21 ja külje peale (paberile) v-3 ja v-50.

    Kas seda saaks äkki võimendi toiteplokis kasutada (100w võimendi). (kas on piisavalt võimas)?

    Pildid: TK21 <--------Parandatud link
    &quot;Ma ei tea, milliste relvadega võideldakse III maailmasõjas, aga IV maailmasõjas võideldakse kivide ja kaigastega.&quot; -Albert Einstein

    #2
    Sellist albumit ei ole või on album muudetud passiivseks.
    Selline teade tuleb mulle...
    Elektroonika töötab suitsu baasil.
    Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
    Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

    Comment


      #3
      Mulle annab ka sellise vastuse...
      http://www.alldatasheet.com/

      Comment


        #4
        Jah, tegin nüüd lingi korda
        &quot;Ma ei tea, milliste relvadega võideldakse III maailmasõjas, aga IV maailmasõjas võideldakse kivide ja kaigastega.&quot; -Albert Einstein

        Comment


          #5
          Tuttav ei tundunud esimesel vaatamisel, aga 100W ilmselt välja ei anna. Võimsuse teadasaamiseks tuleks südamiku mõõdud võtta, arvutuskäik Lembit Abo raamatus "Raadioseadmete üksikosad" ptk. 11 Trafod ja paispoolid (lk. 285...298). Sealt abiks joonis J. 11.1.a ja tabel T. 11.1. Võimsuse arvutamiseks vaja siis lihtsalt valemit lk. 296 ("Südamiku ristlõige") teisendada...
          Elektroonika töötab suitsu baasil.
          Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
          Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

          Comment


            #6
            näeb kuidagi väga tuttav välja. ega see plaadimängia akord ole, kust see trahvo välia võeti.võimsus on tal umbes 10-15W. nii et võimendi jaoks ta ei kõlba

            Comment


              #7
              mis temaga teha saaks, huvitav
              &quot;Ma ei tea, milliste relvadega võideldakse III maailmasõjas, aga IV maailmasõjas võideldakse kivide ja kaigastega.&quot; -Albert Einstein

              Comment


                #8
                Võimsuse arvutada, mähisetraatide läbimõõdud (otstelt ligipääs) mõõta. Siis võrku ühendada (ettevaatust ~220V pingega&#33;&#33;&#33 ja sekundaarmähiste pinged ära mõõta. Silt andmetega juurde ja siis panna riiulisse häid mõtteid ootama...
                Elektroonika töötab suitsu baasil.
                Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
                Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

                Comment

                Working...
                X