Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Vene testri patareid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vene testri patareid

    Otsisin, aga ei leidnud sellist teemat.

    Nimelt on mul 2 vene testrit. Kõik on korras aga kusagilt ei leia sinna sobivaid patareisid, mis on vajalikud oommeetri tööks. Patareid on silindri kujulised, AA tüüpi patareist lühemad ja jämedamad. Testrisse läheb neid 2 tükki ja nad peaks olema 1,5V

    Äkki keegi teab, kust neid oleks saada(äkki mingi tähis) ja palju võiks maksta.

    #2
    Tevalos on kohapeal olemas, maksid mingi 15 või 20 EEK vist.
    Kas tervitada saab vä?

    Comment


      #3
      äkki need AAst yhe sammu võrra suuremad? mul oli ka kunagi sama mure, siis pistsin lihcalt kax juhet ja AA patareid
      hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

      Comment


        #4
        Ei ole ka need AAst ühe sammu suuremad. Niiöelda laiatarbekaubana neid enam saada pole. Mul praegu ka ühel 2patareid juhtmetega kestast väljas, aga tahaks ikka õieti.

        Comment


          #5
          sama prob. siin, minu TL4-le ka teibitud taha välised patareid...

          Comment


            #6
            tevalost saate osta sellise AA pataka hoidja ja selle testrisse mahutada. Siis on ilusam vaadata ei tilbenda mingid asjad küljes.
            Elektrik läks baari pingeid maandama.

            Comment


              #7
              Kunagi ostsin TL-4-le elemendid, mis olid müüa kaks tükki paaris, st ühe plastkesta sees (ma küll marki kahjuks ei mäleta). Poolita ainult nende ümber olev korpus.
              ehh... andrjusa

              Comment


                #8
                ELFA kataloogist võib leida igasuguseid patareisid.
                Nokia/Huawei/Sony/SonyEricsson/Motorola/LG/Samsung/Chinese MTK/Sagem

                Comment


                  #9
                  Tevalos olemas R10 patarei nime all, kood 110-060. Seadmesse läheb sul 2tk.

                  Comment


                    #10
                    Kunderi tänaval RET´i poes pakutakse tasuta (toodetud mingi 99a. kuid päris tugevad veel) mingisuguseid ebastandartseid patareid (1,5V paksemad, kui AA). Ma muidugi ei väida, et need just samad on mis testrisse käivad, kuid mine tea.

                    Comment


                      #11
                      Olemas veel VARTA 3V patareid milles on sees 2 tk. sobivaid 1,5V elemente. On olnud siinseal myygil.

                      Comment


                        #12
                        Olen ka kasutanud seda VARTA 3V. Sealt tuleb väline kest eemaldada ja saabki 2 täpselt õige suurusega elementi
                        Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

                        Comment


                          #13
                          Vs: Vene testri patareid

                          Esmalt postitatud BSL poolt
                          Otsisin, aga ei leidnud sellist teemat.

                          Nimelt on mul 2 vene testrit. Kõik on korras aga kusagilt ei leia sinna sobivaid patareisid, mis on vajalikud oommeetri tööks. Patareid on silindri kujulised, AA tüüpi patareist lühemad ja jämedamad. Testrisse läheb neid 2 tükki ja nad peaks olema 1,5V

                          Äkki keegi teab, kust neid oleks saada(äkki mingi tähis) ja palju võiks maksta.
                          Tablettidest ehita kokku - kõige odavam lahendus.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Vene testri patareid

                            Esmalt postitatud pepsiat poolt
                            Tablettidest ehita kokku - kõige odavam lahendus.
                            kas sa arvad, et teemaalgataja siiamaani (6 aastat!) otsib neid patareisid?

                            Comment


                              #15
                              Vs: Vene testri patareid

                              http://www.elfaelektroonika.ee/cgi-b...-97#!24-540-97

                              Saad sealt 2 elementi.

                              Comment

                              Working...
                              X