Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Pesumasina mootor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    No nii. Õnneks on vist viga käes. Ühendasin pumba juhtme lahti ja tsentrifuug hakkas tööle. Ei osanud arvatagi et pump, mis käib ringi, pumpab vett ja sai puhtaks tehtud võib nii palju kurja teha.

    Comment


      #17
      hea et nii läks,sai selle teema uurimisega hulk tarkust juurde.kuigi vaikselt loodan et oma pesumasina juures seda veel kaua aega vaja ei lähe.

      Comment


        #18
        Enneaegu sai rõõmustatud. Pump sai küll vahetatud on nüüd korralik ja vaikne, aga õigeid pöördeid tsentrifuugile ikka peale ei tule.
        Kuna tsentrifuug töötas siis, kui pumba juhe oli lahti ühendatud, sähvatas peast selline mõte läbi:
        Tsentrifuugile antakse vool peale alles siis kui pump on töö lõpetanud (pumba vool välja lülitatud), pump lõpetab töö siis kui vesi otsas.
        Kas selline väide võiks paika pidada? Seda ma ei tea kuidas pesumasinate veetaset kontrollitakse, aga loogiliselt võttes peaks vähemalt 2 andurit olema selleks, et sulgeda vesi kui masin täidetud või 1/2 režiimi veetase saavutatud. Praegu toimub pumpamine kogu tsentrifuugi tsükli ajal. Kas see ka nii olema peab ma ei tea, sest kui masin töötas ei osanud sellele tähelepanu pöörata.

        Comment


          #19
          loomulikult töötab pump koos tsentrifuugiga. tsentrifuugi töö ajal pesust välja surutud vesi tuleb ju välja pumbata. usun et sul on probleem masina timer-is otsi sealt kas mõni hoob või asi pole murdunud või mõned otsad kuskil lahti põrunud / lühistunud.

          ps 6 aastasel masinal võib vabalt olla ka timer-il mehhanismis juba kulunud hambaid jne olla.

          Comment


            #20
            masinas on ukseandur(see sul töötab, muidu poleks masin käivitunud), temperatuuriandur, veetaseme andur(väga võimalik, et kaheasendiline) ja venekeelsest tõlkest tahhoandur.see määrab ära mootori kiiruse.
            üldine kontroll käib testreziimis. mul on õpetus, kuidas see toimub AE1000 mudelil.'

            Comment


              #21
              Sellest testrežiimist tahaks rohkem teada küll. Kas see õpetus on sul elektroonilisel kujul? Ei tea palju A1000 ja AE1000 vahet on, vähemalt saaks pildi ette mis see testrežiim endast kujutab.

              Comment


                #22
                jäta oma aadress, saadan ümbrikus.artikkel on venekeelsest ajakirjast "remont ja servis" nr1, 2004a. hea ajakiri, soovitan soojalt kõigile. sisututvustuse leiab www.remserv.ru

                Comment


                  #23
                  mul hetkel just üx pesumasin tsentrifuugi probleemiga käsil aint paistab et mina tast jagu ei saa. tsentrifuug töötab 5 sekundit ja seiskub. Tundub et "kell" peax tsentrifuugimise ajaks seiskuma kuid ta ei tee seda. kuidagi ei saa pihta mis ta seiskama peax ja mis ta siis miski aja pärast uuesti käivitaks

                  Comment


                    #24
                    mis marki masin see on, ehk õnnestub tema kohta midagi leida

                    Comment


                      #25
                      peal lihtsalt "philips" ei mingit tüübi nr ega midagi

                      http://www.hot.ee/simbu/philips.jpg

                      http://www.hot.ee/simbu/scan0001.gif
                      http://www.hot.ee/simbu/scan0002.gif

                      Comment


                        #26
                        mootor ja seda juhtiv elektroonika on korras kuna kui "kell" õigel hetkel seisata siis tsentrifuug töötab.

                        Comment


                          #27
                          sellisele vist küll midagi ei leia.võib olla on programmlüliti kontaktid ära kulunud?või mustaks saanud.videomakkides juhtub seda aeg-ajalt, ja siis jätab makk osa funktsioone vahele või läheb üldse lolliks

                          Comment


                            #28
                            ARDO A1000 viga oli ühes juhtplaadi 6,2 k-oomises takistis. Mõõtsin neid alguses skeemil ja mõlemad näitasid 6,7. Peale lahti jootmist selgus et ühest vool läbi ei lähe. Oomipoes 6,2-id polnud, võtsin 6,8 k-oomised (4.- EEK/tk), müüja arvas et see nii väike vahe ja sest pole midagi, seda enam et originaal 6,7 näitas. Vahetasin mõlemad ära, kõik hakkas ilusti tööle.
                            Tänan kõiki vastajaid kelle abita poleks ma midagi ära teinud!

                            PS: Sellest vene foorumist oli ka palju abi.
                            Varuosade leidmisel on abiks
                            Abimees Grupp OÜ
                            OÜ TavaTronic

                            Comment


                              #29
                              kas need olid suured keraamilised takistid?olid nad paralleelselt?

                              Comment


                                #30
                                Jah just need samad suured keraamilised. Minu arust olid küll paralleelselt, sest plaadil mõõtes sain mõlema otstest sama tulemuse, olgugi et 1 voolu läbi ei lasknud.

                                Comment

                                Working...
                                X