Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Ettepanek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Ettepanek

    No see on kõigest ettepanek. HV foorumis jalgpall kõvasti teemaks võetud. Et ajaks siis HV oma meeskonna kokku ja Tevalo oma ja teeks jalka.
    NB: See on kõigest ettepanek niiet kui kellelegi ei meeldi siis palun mitte kritiseerida...
    Äitäh B)
    Kõik pole kuld mis hiilgab

    #2
    No paistab et siin foorumis pole huvi jalgpalli vastu.
    Kõik pole kuld mis hiilgab

    Comment


      #3
      Ma võiks mängida küll TEVALO tiimis... B)

      Comment


        #4
        Eriti vahva oleks mängida vastavates reklaamsärkides - võistkonnad ka selgelt eristatavad....
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          No särke värke annab tellida vastavate reklaamide ja nimedega enne oleks vaja ikkagi tiimid kokku saada. HV tiim igatahes paistab et saab küll kokku.
          Kõik pole kuld mis hiilgab

          Comment


            #6
            Mängime jah. Kuna ma mängida ei oska, siis olen mina see varumängija, kes Carlsbergiga platsi ääres kaasa elab
            Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

            Comment


              #7
              No aga siis tehke mingisugune nimekiri kes teist mängivad. 11 meest + paar varu oleks vaja kokku saada. Ma ise HV poolt (ma ei ole reetur, ma lihtsalt nonde inimestega suhtlen rohkem ja seal olin enne regatud kui siin :P )
              Kõik pole kuld mis hiilgab

              Comment


                #8
                1 loll küsimus: kes on HV?

                Comment


                  #9
                  hv=hinnavaatlus

                  Comment


                    #10
                    Ma ei tea kuidas teile see meeldib aga kolmapäeval mäng: HV vs. torufoorum. Kuna torufoorum ei saa vist oma mängijaid kõiki kokku siis tehti ettepanek ka mujalt foorumitest rahvast kutsuda. Et kui keegi elab tartus ja viitsib kolmapäeval kell 15:00 põllu staadionile tulla siis võiks ka osa võtta. Muide siin võiks ka mingi ürituste osa olla foorumis, mida kõik külastavad kui nad midagi teada tahavad mis toimub
                    Kõik pole kuld mis hiilgab

                    Comment


                      #11
                      teeme parem tallinnas selle jalka , siis vict rohkem tulijaid , ma oleks üks kindel tulija igastahes

                      kui midagi toimub : 56906213

                      Comment


                        #12
                        Teeme parem Haapsalus, siis võib oma jala mängu tõsta
                        TFK Audio
                        #tfkaudio
                        http://www.facebook.com/tfkaudio/
                        http://tfkaudio.blogspot.com/
                        - Audioblogi, projektid jms.

                        On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                        Comment


                          #13
                          kui Tallinnas, siis olexin ka tulija

                          Comment


                            #14
                            paistab et tallinasse on rohkem tulijaid
                            Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
                            Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

                            Comment

                            Working...
                            X