Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

kuidas teha cdr mittemängivast deckist cdr mängiv?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    No kui tõesti mängijast väga kahju ei ole, siis leia läätse lähedusest pisike potentsiomeeter ja ürita seda hästi natuke päripäeva keerata. Kui siis "sirin" veidi tugevneb, said laseri võimsuse suuremaks. Niiet valik on sinu...koduste riistadega laserit fookusesse ajada vaevalt, et õnnestub...kui aga "vahest" loeb, siis võib kruttimine võibolla ajutiselt aidata. Aga...risk, et laser läbi kärssab, on olemas

    Comment


      #32
      juba kruttisin. nii u 15` nurga võrra korraga kokku lõpuks kuni 45` aga ei midagi

      Comment


        #33
        mul on sharpi 1 x cd vana keskus. laseri kruttimisega ei taha riskida, kui ainult puhta vatiga? Mõni lugeja polegi mõeldud cdR lugema, või on plaadid halva kvaliteediga. Mul näiteks ühte plaati loeb,teist poolikult, kolmandat ei loe üldse.
        tel 53729764

        Comment


          #34
          Märgin siinkohal ära, et minu mängia hakkas cd'sid sööma peale.... 550.- "tuuningut" :wacko:

          Vahetati ära laserpea

          oleks teadnud, et selline asi nii lihtsalt vahetatav, oleks ise ära teinud h34r:
          õnneks ei ole see rape minu oma
          mina oleks selle raha eest uue cd-decki ostnud
          Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
          www.sansui.us/AU-9500.htm

          Comment


            #35
            einoh,ma ta lahti kruttisin ja potensokat igatahes polnud näha,aga kui uuesti kokku panin,siis hakkas toimima ka cd-r idega....
            poolte asjadega on nii,et lahti ja kokku,mingeid vidinaid jääb üle ka ja töötab mis mühiseb...
            arvatavasti tolm liikus laseripealt ära selle lahtinäppimisega...
            Jajahh!

            Comment

            Working...
            X