Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

oleks vaja mikroskeemi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    oleks vaja mikroskeemi

    k174yh7 skeemi, jalgade pingeid, väljundvõimsust ja mitme w see on.
    ja kui keegi viitsib, siis võiks mulle midagi mikroprotsessoritest kirjutada,õpetada. Olen elektroonikas alles päris algaja. Kondekal ja takistil teen küll vahet.
    tel 53729764

    #2
    Originally posted by hull algaja+Jul 30 2004, 00:38--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (hull algaja &#064; Jul 30 2004, 00:38)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>k174yh7 skeemi, jalgade pingeid, väljundvõimsust ja mitme w see on.[/b]

    esiteks, selliseid asju otsitakse googlest või kataloogist, mitte ei küsita foorumist.
    teiseks, enne, kui mikroprotsessorite foorumisse kirjutada, võiks siiski analoogtehnika ja digitaaltehnika vahel vahet teha.
    kolmandaks, enne foorumisse kirjutamist võiks REEGLEIDuurida:
    "Mikroprotsessorite foorum on n.ö. edasijõudnutele ja seetõttu ma siia eraldi ninnu-nännu reegleid kirja ei pane.
    Teemavälised kirjad kustutatakse hoiatamata."[1]
    <!--QuoteBegin-hull algaja
    @Jul 30 2004, 00:38
    ja kui keegi viitsib, siis võiks mulle midagi mikroprotsessoritest kirjutada,õpetada. Olen elektroonikas alles päris algaja. Kondekal ja takistil teen küll vahet.[/quote]
    mitte keegi EI VIITSI sulle mikroprotsessoritest kirjutada, kuna sul on kodutöö tegemata.

    vtl, moderaator

    [1] see kiri jääb praegu hoiatuseks ülesse. järgmine kord saad täie rauaga.
    GSM: 5039624

    Comment


      #3
      ma teen analoog ja digitaal tehnikal vahet küll, aga selle jaoks pole eraldi foorumit.
      google-st ma ei leidnud sellele skeemi.Mõtlesin, et ÄKKI keegi siin teab.
      Selle teine pool- õpetamine, pole enam tähtis.Tahtsin ainult teada, milliseid tööriistu on nendega töötamiseks vaja.
      tel 53729764

      Comment


        #4
        Originally posted by hull algaja+Jul 30 2004, 17:57--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (hull algaja &#064; Jul 30 2004, 17:57)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>ma teen analoog ja digitaal tehnikal vahet küll, aga selle jaoks pole eraldi foorumit.
        [/b]

        1) moderaatoriga EI vaielda. moderaatori otsus on lõplik ja edasikaebamisele EI kuulu&#33;
        2) sa EI ole viitsinud isegi foorumite nimekirja läbi lugeda.
        siin on olemas nii elektroonika üldfoorum, skeemifoorum, audiofoorum, võimendifoorum jne. kõikidesse neisse võiks sinu küsimus K174YH7 kohta sobida, aga MITTE mikroprotsessorifoorumisse.

        <!--QuoteBegin-hull algaja
        @Jul 30 2004, 17:57
        google-st ma ei leidnud sellele skeemi.Mõtlesin, et ÄKKI keegi siin teab.[/quote]
        sama tark oleks mööblipoest minna leiba küsima. ÄKKI neil on.

        aga see, et sa proovisid algul googlest otsida, on positiivne algus. tubli.
        põhjus, miks sa tulemust ei saanud, on ilmselt see, et see kivi on vene päritolu ning markeering on kirillitsas (vene tähtedega) UN (mitte YX).
        proovi sellist linki. ülevalt kolmas tulemus peaks sulle ammendava vastuse andma.

        teema üle viidud (üld)elektroonikafoorumisse.
        GSM: 5039624

        Comment


          #5
          sobib
          tel 53729764

          Comment


            #6
            ja vene kivide kohta võiks üldse venemaalt otsida: www.poisk.ru
            muidugi kirjuta kirillitsa tähtedega... kas siis installid oma windoozale kirillitsa layout&#39;i või lihtsalt kopipasted selle otsingu avalehelt tähthaaval kokku

            Comment

            Working...
            X