Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

abi vaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    abi vaja

    olen alles algaja, umbes aasta sellega tegelenud. Kas keegi teab mõnda skeemi, mille kallal oleks jamada. See ei tohiks olla raske,kasutan põhiliselt ainult kuskilt vana tehnika seest stuffi.
    tel 53729764

    #2
    mida sa teha tahad?! kui ma peris väike olin põletasin vana aku pealt pirne ja oli lahee... edasi oli arvutite kokkupanek, nüüd hiljuti ehitasin võimendi (tda7294). jamamiste käigus sai mõndagi selgeks

    edit: ahjaa vahepeal oli mingi pann võim kah, töötab seni
    Mis kulub helitehnika juures kõige rohkem?
    * Toitelüüdid
    * Kõlari kummilõdvik
    * Elekter
    * Kõrvad
    * Naabri närvid

    Comment


      #3
      seni olen 4 skeemist ühe tööle saanud- ühe pirniga värvimuusika ( või midagi sellist) takisti, kondekas ja türistor
      tel 53729764

      Comment


        #4
        Aga mis huvitaks? Siis ehk teaks paremini soovitada.
        Kui tahad arvutit modida, tee kasvõi ventilaatori pöörete regulaatorja täiusta teda nii et kuumenedes keerataks vunki juurde.
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          otsi midag nt googlist tee midagi nt arvutikasutaja rauast
          Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
          Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

          Comment


            #6
            ei saa arvutiga jamada - pole päris minu oma ja muidugi- garantii on ka veel!
            tel 53729764

            Comment


              #7
              Originally posted by hull algaja@Jul 31 2004, 22:43
              ei saa arvutiga jamada - pole päris minu oma ja muidugi- garantii on ka veel!
              hm, kui sul arvutil on garantii, siis ongi just õige "jamada" ju
              kes peab teadma, et sa com1 220V lasid :lol:
              Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
              www.sansui.us/AU-9500.htm

              Comment


                #8
                peaks proovima usb porti 220 lasta
                tel 53729764

                Comment


                  #9
                  ei tohiks palju põleda mina lühistasin ära ja ainult see usb kustus
                  Mu vanaisa oli küll väga kõva mees aga võitluses elektriga jäi siiski teiseks

                  Comment


                    #10
                    AK-s on ka selliseid asju mis otseselt arvutit ei nõua, valvesüsteem kasvõi. Kaardiga lukk samuti.
                    Kas sa mõnda helivõimendit ei taha ehitada? Äkki leiad siit midagi?
                    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                    Comment


                      #11
                      se on väga (y) leht. mulle oli abiks veel http://www.hot.ee/evo14
                      Mis kulub helitehnika juures kõige rohkem?
                      * Toitelüüdid
                      * Kõlari kummilõdvik
                      * Elekter
                      * Kõrvad
                      * Naabri närvid

                      Comment


                        #12
                        ehitaks küll, aga need mikroskeemid odavad vist ei ole, igatahes proovin, midagi teha.
                        tel 53729764

                        Comment


                          #13
                          kui sind vähegi huvitab muusika siis proovi ehitada võimu ja kõlarit. kui mul nüüd sai valmis võim tda7294-ga ja audese woofriga siis ma peaks ütlema et se oleks helitehnika tegijaile mingi piir millest kehvemat ei tohiks olla ega teha, mudugi on se tda kivi suht saast, bassi võimuks sobib kl, aga audes on ikka (y)!!!!
                          Mis kulub helitehnika juures kõige rohkem?
                          * Toitelüüdid
                          * Kõlari kummilõdvik
                          * Elekter
                          * Kõrvad
                          * Naabri närvid

                          Comment


                            #14
                            kõlli ehitamisega saan hakkama aga võimule vajalikke osi leida on juba raskem.
                            tel 53729764

                            Comment


                              #15
                              Milleks siis elektroonikapoed on? Ja võrdle kindlasti ka hindu, nad võivad märkimisväärselt erineda.
                              Muud jupid aga saad oma vanas elektroonikakolas ringi tuulates. Toitetrafo nt. mõne vana vene (lamp-)värviteleka seest jne.
                              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                              Comment

                              Working...
                              X