Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

fm saatja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    fm saatja

    nonii, sai kokku pandud http://users.cableaz.com/~cappels/dp...dist/fmdis.htm skeemi j2rgi fm saatja, et ma saaks taskuraadioga 6ues kuulata mp3 arvutist. t88tab kyll, kuid sagedus muutub kergesti kui pooli puutuda v6i trimmerit n2ppida. musakeskusega v6tab h2sti kuni 3-4m, kuid taskuraadioga kukub peale 1m 2ra, akkab sahisema, v6i m6ni muu kanal l88b n6rgalt l2bi. tuunitud sai 105.5mhz peale sest paistis et seal k6ige suurem tyhjus. kas probleem on h22lestamises v6i yldse ei ole m6tet lootagi paremat tulemust sellest skeemist. ahjaa 2n4401 ei olnud tevalos, anti BC33 transs, tark t2di ytles et sellel samad parameetrid ja peaks sobima. ehk aitab maandamine ja/v6i varjestamine? kui antenni juhet n2ppida sis sagedus muutub (parasiit mahtuvused muutuvad vist).
    Mis kulub helitehnika juures kõige rohkem?
    * Toitelüüdid
    * Kõlari kummilõdvik
    * Elekter
    * Kõrvad
    * Naabri närvid

    #2
    kaugust on natuke palju pakutud,peaksid võimsama tegema,kunagi 3 a. tagasi oli müüa Noorestehnikus konstruktor lutikas/raadiosaatja-FM (Eestis kasutamine keelatud.)Sai ostetud ja kokku pandud:üle 100 meetri sai pleieri jaoks kätte,see on 3 transiga ja natuke keerukam skeem.

    Comment


      #3
      stereo jaoks pead koodri ka lisama

      Comment


        #4
        kas sellest: http://www.hot.ee/qwerty009/fmtransmitter2.htm saab rohkem loota? arvuti jaoks ma peaks ju sellel k6ik mis sellest R5 potest vasakul pool 2ra j2tma? ja kust ma neid vene transse veel saan?
        Mis kulub helitehnika juures kõige rohkem?
        * Toitelüüdid
        * Kõlari kummilõdvik
        * Elekter
        * Kõrvad
        * Naabri närvid

        Comment


          #5
          a ehk on sul selle konstruktori skeem alles ja v6ixid netti yles panna?
          Mis kulub helitehnika juures kõige rohkem?
          * Toitelüüdid
          * Kõlari kummilõdvik
          * Elekter
          * Kõrvad
          * Naabri närvid

          Comment


            #6
            sellest skeemist võid rohkemat loota(400meetrit on kaheldav,võib-olla 200m)
            neid trantse peaks Ret tehnikus olema(kunderi tänaval)selline koht nagu Pikofar enam vist ei eksisteeri??seal oli kaa,noores tehnikus,oomipoes,tevalos võib ka olla

            muidu vaatasin,et ongi enam-vähem sama skeem,sellest saad ikka100meetrit levi kätte aga mono.
            C3 vasak pool jäta ära,R5 võiks ka igaks juhuks olla ja pane need algse skeemi takistid ette mis stereo monoks kokku viivad(470k)
            vene jupid odavad-proovi mis välja tuleb

            stereo jaoks on siis ikka koodrit vaja.

            Comment


              #7
              Originally posted by ints0000@Aug 10 2004, 22:41

              neid trantse peaks Ret tehnikus olema(kunderi tänaval)

              Ret-Tehnik asub uuel aadressil Punane 6.

              Comment


                #8
                v2ga hea pleiss, soodsalt igasugu staffi
                Mis kulub helitehnika juures kõige rohkem?
                * Toitelüüdid
                * Kõlari kummilõdvik
                * Elekter
                * Kõrvad
                * Naabri närvid

                Comment


                  #9
                  ... vale informatsioon oli

                  Comment


                    #10
                    Teema küll vana,aga...
                    Tahaksin teada, palju läheb http://w1.859.telia.com/~u85920178/tx/bug5.htm näidatud aparaadi tegemine maksma? ja tahaks veel teada, kas oleks võimalik talle lisada ka vastava sagedusega Vastuvõtja?

                    Comment


                      #11
                      midagi eriti...seal pole yhtegi kallimat komponenti ju...saad k6ikide hinnad tevalost j2rgi vaadata...no umbes 25-35 kroovi vast...kui mikrofoni hinda kyll ei tea aga neid annab igalt poolt v2lja kangutada(tegelikult k6ik muud jupid kaa).trykkplaadi pead ise tegema ainult

                      Comment


                        #12
                        hea kysimus ikka et sobiv vastuv6tja!!!! daa et fm vastuv6tja ehk raadio kui on fm saatja !!!! n00b!! a eks ma ka kunagi olin nii loll :P
                        Mis kulub helitehnika juures kõige rohkem?
                        * Toitelüüdid
                        * Kõlari kummilõdvik
                        * Elekter
                        * Kõrvad
                        * Naabri närvid

                        Comment


                          #13
                          Ma tean, et seda saab kuulata läbi Raadio, aga kas kudagi neid 1 punti panna ei saa. Point, ma pole elusees ise midagi tinutanud ega midagi. Laseks lihtsalt kellelgi teisel tinutada nu. tahtsin lihtsalt summat teada. (Põmst ~50 kulli) mingiks Beebi helisaatjaks välja käia pole palju.

                          Comment

                          Working...
                          X