Aga kuidas sellistel asjadel seal sees see lahendatud on? Saan aru, et toite kadumisel samamoodi lülitub võrgule ümber kiirelt, seal nagu mingid ümberlülituse ajad ka vist nagu mainitud(10 ja 20ms)? Kas teeb selle ümberlülituse siis õigel siinuslaine punkti ajal?
Teade
Collapse
Foorumi reeglid.
Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less
Erinevate faaside vaheline lülitus
Collapse
X
-
Elektroonilised releed, kontaktivabad.
Inteligentsed tavaliselt.., kui 2-3 siinust jääb puudu lülitub järgmise toite siinuse alguse sisse ja jääb sinna püsima.
Tagasi lülitatakse aeglasemalt.. võib kuulata taastuvat siinust 10 pööret või lausa 1-2 minutit ja kui toide on ikka püsiv, lülitutakse sinna tagasi.Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa
Comment
-
Esmalt postitatud erku poolt Vaata postitustElektroonilised releed, kontaktivabad.
Inteligentsed tavaliselt.., kui 2-3 siinust jääb puudu lülitub järgmise toite siinuse alguse sisse ja jääb sinna püsima.
Tagasi lülitatakse aeglasemalt.. võib kuulata taastuvat siinust 10 pööret või lausa 1-2 minutit ja kui toide on ikka püsiv, lülitutakse sinna tagasi.viimati muutis kasutaja otsija; 08 m 2024, 11:59.otsija
Comment
-
Ei, need mis on tava-ümberlülitid, need ei anna võrguvoolule midagi lisaks. Muidu on nii, et sinu solari paneelid käivad täie rauaga ja solari siinus kompenseerib võrguvoolu sünkroonselt ja võrk on ju võrk, et nagu sinu solarivool jookseb naabritele ka tasuta pistikutesse ja lisaks maksad veel võibolla EE-le, sest lisa-amprid on ka amprid ja kõik "amprid" maksavad ju
Vaatasin seda linki ja näen ainult elektroonilist toitelülitust.. ja ega suurt sealt täpselt midagi ei teagi, kuidas asjad on.
A kontaktorid on jah, 1 sek välja siis teine sisse peale sekki ja ongi. Ehk, ümberlülitus: start loed.. 1, 2, 3, tehtud. Ngu, reeglina on tarbijal vooluvaegus 1,2-2 sek jooksul.
Releeajamid näiteks tarbija poolel on varustatud sujuvkäivitaga (vahel ka reaktor lisaks) selljuhul, kui on suuri elektrimootoreid vaja ringi ajada.., et kontaktorist tulev siinusepauk oleks väiksem tiirleva mootori toodetava siinuse suhtes.
Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa
Comment
-
Esmalt postitatud erku poolt Vaata postitustsolari siinus kompenseerib võrguvoolu sünkroonselt
Kuidas odavad upsid lahendatud on, seal ka mingi 10ms lubatud, samas see on kõigest üks poolperiood.
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Comment
-
Leidsin mingi suvalise skeemi netist, mille näiteks saan nüüd võtta, sellel seal see change-over relee, NO/NC kontaktidega justkui lihtsalt ilma igasuguse lisa ajaviitega releeta lülitabki inverteri ja võrgu vahel nagu näha ja seega on sedasi tehtav ja pole ohtu, et kaarleek võrgu ja inverteri vahele tekiks ning inverteri maha põletaks? Et sellise ühe releega peaks hakkama saama?
E: Siin veel üks, samamoodi see NO/NC kontaktidega relee, äärmised kontaktid üks inverteri väljund, teine võrgust tulev faas ja keskmise väljavõtu pealt siis emb/kumb vajadusel on sisse lülitatud. Et sedasi siis lülitataksegi ja pole probleemi ?viimati muutis kasutaja otsija; 18 m 2024, 13:52.otsija
Comment
Comment