Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Nõukogude tööstusvoolu pistikUPESA => kaasaegne viie klemmiga pistikUPESA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Sest et? Niisama midagi kirjutada ei ole kuidagi abiks.
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #17
      siin on kõik kirjas.

      Comment


        #18
        Kui vaadata teema esimeses postituses olevat pilti, siis tundub, et N on toodud kilpi eraldi ühe soonega - tuleb ülevalt vasakult.
        4xAl kaabliga on toodud L1, L2, L3 ja arvatavasti PE, viimane on ühendatud ainult jaotuskarbi korpusega.
        Tuleks veenduda, kuhu täpselt on ühendatud sissetulevate kaablite teised otsad.
        Võib juhtuda, et TN-S süsteemi kõik vajalikud juhid ongi kilbis olemas, jääb ühendada ainult tänapäevane 5 kontaktiga pesa ja midagi sillata ei ole vaja.
        Kaablisoonete ristlõige, materjal ja kogu värgi üldine teostus on muidugi omaette teema

        Comment


          #19
          Esmalt postitatud elukaz poolt Vaata postitust
          Kui midagi muuta ei taha siis viiesel pesal lihtsalt maanduse ots lahti jätta..
          Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
          rumal mõte.
          Esmalt postitatud elukaz poolt Vaata postitust
          Sest et? Niisama midagi kirjutada ei ole kuidagi abiks.
          Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
          siin on kõik kirjas.

          Pole ju midagist kirjas..
          Kui kere ots lahti, siis ükskõik mis lekke korral (ilge tolm ja niiskus kaasa arvatult) või kui on kasutuses Inverter vms (millel sees varistorid) on naksti vool korpuses.
          Ja ei päästa siis ka lekkevoolu kaitse ; jah, võib lekkega peksta välja ja võib ka olla piiri peal, nii et üliohtlikuks kisub.

          Võibolla nüüd on midagigi kirjas.
          Ja mis TN-idest ja SS-idest jahu.. vaadake esimest pilti, 4-ne alu tuleb sisse ja 4-ne alu läheb edasi ja alu ise miski 2mm2 vaevalt.. kus need "TN-id" siin on.. tulge eila meile.​
          Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

          Comment


            #20
            Kere voolu alla sattumiseks on kaks võimalust.

            Kui maandusots lahti siis peab masina sees toimuma faasi leke mis jõuab korpusse ja samal ajal ei katke toite poolt ega ühendu neutraaliga ehk ei teki lühist mis automaadi rakendaks.

            Kui maandusots kinni siis peab toimuma katkestus vana alujuhtmestiku nullis, mis on antud juhtumil tõenäolisem.

            Pesa ette 30mA rvk vast kõige mõistlikum kui midagi ümber ei ehita. See vist nõutav ka kui juhe seinast lahti käib.
            Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

            Comment


              #21
              Click image for larger version

Name:	TN-C_Earthing_System.jpg
Views:	122
Size:	18,8 KB
ID:	1131275

              Siin on kõik kirjas, mida te veel tahate? Kui seda pilti lugeda ei oska, siis pole minu probleem.
              siin on kaks kaitset järjest tavaline automaat ja RVK. Ainuke asi mille üle iriseda, pilt on pahasti kärbitud.

              Comment


                #22
                Seda ka et.. see pilt ei sarnane väga esimeses postis olevaga.
                Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                Comment


                  #23
                  Esmalt postitatud elukaz poolt Vaata postitust
                  Seda ka et.. see pilt ei sarnane väga esimeses postis olevaga.
                  Minu meelest ka. Teema alguses hoopis teine küsimus ja hoopis teine pilt.
                  Ja edasi.. rikkevoolu kaitse pidavat N-i naguinii katkestama ja tegelikult polevat N-i katkestust üldse vaja (tühi töö ja vaimu närimine; mingi "vandenõu" pidavat olema) ja näe.. ma soovitasin veel lõppu hoopis kilpi ja kaitsmeid.. ning lisaks kus seesama N veel lahutada lisaks- miks siis küll.
                  Ja kui ma kirjutasin, kuidas võib muidu veel olla, et terve see kilp särab indikaatoriga igast otsast nagu jõulupuu.. siis mitte keski pole pakkunud milline T ja N ja S see siis on (ma siiralt lootsin, et ikka pakutakse).

                  Huvitav, mis teema algataja sellest "arutelu" asjast üldse arvab.. ?
                  Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

                  Comment


                    #24
                    Esmalt postitatud @ndres poolt Vaata postitust
                    tundub, et N on toodud kilpi eraldi ühe soonega - tuleb ülevalt vasakult ... 4xAl kaabliga on toodud L1, L2, L3 ja arvatavasti PE, viimane on ühendatud ainult jaotuskarbi korpusega
                    Kindlasti mitte. Sisse tulev "null" (vanasti ei olnud mingit N ega PE) on paremal kilbi korpuse küljes (kilbi korpus on nullitud, nagu siis öeldi) ja pesade "null" on võetud vasakult kilbi korpuse küljest. See polt ei paista pildilt välja hästi.

                    Comment

                    Working...
                    X