Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Laadija Electrolux ergorapido ZB 271 jaoks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Laadija Electrolux ergorapido ZB 271 jaoks

    Sain ühe käsitolmuimeja(mark pealkirjas), millel aga puudub laadija. Ehk on kellelgi olnud tegemist antud aparaadiga, oskaks ehk nõu anda . Ise arendasin mõtet, et kui ühel X-tootja käsitolmuimejal on toide 12V ja laadija 15V, siis kas sellel Electroluxi omal võiks olla 9,6V toite puhul näiteks 12V laadija. Andke nõu! Tänud ette!

    #2
    Vs: Laadija Electrolux ergorapido ZB 271 jaoks

    Mul on see jurakas. Laadijal on kirjad:
    15V, 200 mA, 3 VA

    Comment


      #3
      Vs: Laadija Electrolux ergorapido ZB 271 jaoks

      Mul on sel teisel tolmuimejal selliste näitajatega laadija, ainult VA ei näita. Huvitav, kas see 15V tõesti liiga ei tee 9,5V akule? Valgusta mind pisut- kas laadimine võib olla pidev(lülitub ise välja) või mingi kindel aeg? Laadimistulukest tal ka vist pole, need sinised valgusribad on vist selleks, et pimedas aparaati leida. Imuotsaku juurde läheb mingi juhe, kas see hari pöörleb ise ka? Kõige parem oleks muidugi kasutusjuhend, kuid mul seda leida pole õnnestunud(seni). Aitäh, kui võtad vaevaks aidata!

      Comment


        #4
        Vs: Laadija Electrolux ergorapido ZB 271 jaoks

        Mul puudub vastav pädevus, et otsustada selle laadija sobivuse üle. Usaldan tootjat, kes selle laadija kaasa pani.
        Lahti pole küll midagi kiskunud, laadimisreziimi kohta ei oska kosta. Oletan, et laeb pidevalt. Saba , kus on akud on kergelt leige, kui võtta laadimisalusest. Mingi mootor ajab seda spiraalharja ringi jah.
        Juhend leidus hõlpsasti Electroluxi koduka kaudu, otsides tootekoodi, mitte mudelinumbri järgi.
        Eestikeelne http://www.electrolux-ui.com/2006/900/05508400ET.pdf
        Võõrkeelne http://www.electrolux-ui.com/2006/zb2/71F-1EN.pdf

        Endale tundub, et kisun lähiajal lahti, vaatan akuelemendid üle ja võimalusel vahetan ära. Vunk on aastatega vist välja läinud.

        Comment

        Working...
        X