Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Elektrolüüsisüsteemile jahutust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Elektrolüüsisüsteemile jahutust

    Tere!
    Olen elektrolüüsiga alles hiljuti kohtunud ja mulle kuluks marjaks ära üks väike jahutus süsteem. Nimelt ma lasen kaaliumkloriidi vesilahusest 33A läbi ja see kipub ülekuumenema. Kuidas ehitada sinna üks korralik jahutus süsteem mis on plastikust (kuna raud, alumiinium ja teised metallid roostetaksid) ja on ka taskukohane.

    #2
    Vs: Elektrolüüsisüsteemile jahutust

    Jahuta anumat väljastpoolt, veesärgiga ntx. Või tekita jahutusribid.
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #3
      Vs: Elektrolüüsisüsteemile jahutust

      Mis vastust sa loodad saada, kui kogu sinupoolne info on 'plastmassist elektrolüüsisüsteem'. Mis otstarbel kasutad ning miline see sul praegu välja näeb?

      Comment


        #4
        Vs: Elektrolüüsisüsteemile jahutust

        on suur plastpang ja kaks raud plaati (üks on - ja teine +) ja loodan sinna mingisuguse vedelik jahutusega radika vms sinna sisse ehitada, ega keegi ei tea ss kust saada plastikust radiaatoreid, või mingist sellisest materjalist mis happeid ja kuumust kannataks?
        Ise mõtlesin teha sellise jahutuse, kuna see on keldris ja meil seal ka veel kaev, pump-->elektroluusis olev radiaator--->kaevus olev radiaator--->veereserv--->pump. Nüüd ainus probleem on see et kust saada selliseid imelikke radikaid?

        Comment


          #5
          Vs: Elektrolüüsisüsteemile jahutust

          Mis säärase elektrolüüsi eesmärk on?
          Kõige lihtsam oleks plastikust vann suurema vastu vahetada ja/või voolutugevust vähedada.

          Comment


            #6
            Vs: Elektrolüüsisüsteemile jahutust

            Elektroodid seest õõnsad ja jahutusvedelikuks mingi õli, mis elektrit ei juhi. Plastid on viletsad soojusjuhid.

            Comment


              #7
              Vs: Elektrolüüsisüsteemile jahutust

              Pane see plastpang veidi laiemasse, kuid madalamasse anumasse. Nüüd sellesse laiemasse anumasse pumpad kaevuvett ning soojem vesi läheb üle anumaserva ära. Nii saad tervet elektrolüüsianumat jahutada.

              Comment


                #8
                Vs: Elektrolüüsisüsteemile jahutust

                Tõenäoliselt üritab kaalium perkloraati teha. Sellest omakorda lõhkeaineid. Muud loogilist seletust asjale ei ole. Aga õnneks raudelektroodidega ta sealt erilist kasutegurit ei saa sest enamus muutub raudkloriidiks.
                Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
                1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
                2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

                Comment

                Working...
                X