Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

3F RVK käitumine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: 3F RVK käitumine

    No ja kuidas see rikke(lekke)voolukaitse siis töötab. Ehk selgitaksid seda mittepädevatele ja nii maakeeli, lihtsalt.
    Ja me ei hakka jahuma mingist "nulli" ja faasi(de) erinevusest. Kui teostatakse mõõdistusi, siis milleks mõõdetakse
    jutuks oleva kaitsme rakendumiskiirust.

    Comment


      #17
      Vs: 3F RVK käitumine

      Sulle pole küll mõtet seletada, kolmas lause välistab igasuguse võimaluse, et sa midagi aru saad. Kõik ülejäänud aga võiksid kasvõi seda vaadata.

      Comment


        #18
        Vs: 3F RVK käitumine

        Ok, ega ma väga huvi polegi tundnud et mis seal sees ja kuidas. Mulle piisab kui tean asjade otstarvet ja oskan ka neid õigesti ühendada ja kasutada.
        Et kui soetan teleka, pean siis teadma mis karul kõhus ja kuidas asjad seal sees töötavad. Vast ikka ei pea.
        Ja kui kellelgi ongi asjast mitte päris õige arusaam (näiteks kas või mina), siis selle asemel "Sulle pole küll mõtet seletada" võiks ju siiski seda teha.
        Kui tohib, siis lisan minu poolt koostatud kilpidest paar pilti (need siis tehtud 6-7 aastat tagasi), nii enda või ka teiste rahustuseks: Kilp1, Kilp2


        Comment


          #19
          Vs: 3F RVK käitumine

          Esmalt postitatud dumb_user poolt Vaata postitust
          Sulle pole küll mõtet seletada, kolmas lause välistab igasuguse võimaluse, et sa midagi aru saad. Kõik ülejäänud aga võiksid kasvõi seda vaadata.
          ;
          Tubli! Peaks veel ka mõnedele selgitama, mis on elektrivool, mis on juhid, pooljuhid ja isolaatorid, mis jõud tekitab elektrivoolu!

          Comment


            #20
            Vs: 3F RVK käitumine

            (jutt käis tähtühendusest)
            Esmalt postitatud A.S. poolt Vaata postitust
            Kui see kalorifeer on sümmeetriline tarbija ehk siis kõigis faasides on vool võrdne, siis neutraalis paraku vool puudub. Reaalselt kõigi faaside vool võrdne pole, seega mingi imepisike vool neutraalis siiski on. Kas see on aga RVK rakendumiseks piisav, ei oska arvata. Seda enam, et suurem osa neutraali voolust läheks siiski läbi RVK, nagu on "ette nähtud" ja vaid väiksem osa läheks ringiga läbi teise kaabli N ja PE (või N ja maa) vahelise ühenduse.
            Jah, pisut järgi mõeldes täitsa loogiline. Tegelt ei pea tähtühenduse toimimiseks tsenter pmst isegi N-iga ühendet olema.
            Toidan trolle!

            Comment


              #21
              Vs: 3F RVK käitumine

              Esmalt postitatud pikkrebane poolt Vaata postitust
              No ja kuidas see rikke(lekke)voolukaitse siis töötab. Ehk selgitaksid seda mittepädevatele ja nii maakeeli, lihtsalt.
              Ja me ei hakka jahuma mingist "nulli" ja faasi(de) erinevusest. Kui teostatakse mõõdistusi, siis milleks mõõdetakse
              jutuks oleva kaitsme rakendumiskiirust.
              Vast on ka faasist ja nullist mitte aru saajale mõistetav seletus.

              Kõik juhtmed mis käivad rvk-st läbi, peavad olema vati sisse pakitud st neil ei tohi olla ühendust ümbritseva keskkonnaga, kaasa arvatud rvk-st mitte läbi käinud juhtmetega. Kui midagi siiski lekkima hakkab siis tõmmatakse rubilnik välja. Lekkida saab ainult vool nii et kui mingit tarbimist ei ole siis valeühendusele ei reageerita.

              redart, mu eelmine vastus polnud mitte sulle suunatud.
              viimati muutis kasutaja elukaz; 23 m 2014, 12:43.
              Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

              Comment

              Working...
              X