Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

c62 -e 5kb gprs downloadimise piir

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    c62 -e 5kb gprs downloadimise piir

    põhimõtselt on see teema eelmisega seotud, kui vaja siis pange see teema kinni, ma siis muudan eelmist, aga see selleks.
    äkki keegi oleks nii lahke ja näiteks mõne õlle eest võtaks mu c62lt selle 5kb piiri ära, see käib väga närvi et ma ei saa gprsiga üle 5kb helinaid tõmmata, seda peaks saama datakaabliga teha, niet kui ise maha te võtta seda ei oska, siis laenake, ma aarvan et saaksin sellega ise ka hakkama...

    #2
    Originally posted by saajatz@Aug 27 2004, 12:03
    põhimõtselt on see teema eelmisega seotud, kui vaja siis pange see teema kinni, ma siis muudan eelmist, aga see selleks.
    äkki keegi oleks nii lahke ja näiteks mõne õlle eest võtaks mu c62lt selle 5kb piiri ära, see käib väga närvi et ma ei saa gprsiga üle 5kb helinaid tõmmata, seda peaks saama datakaabliga teha, niet kui ise maha te võtta seda ei oska, siis laenake, ma aarvan et saaksin sellega ise ka hakkama...
    Millest sul selline arvamus, et seda maha võtta saab ?

    Comment


      #3
      ma arvan et see on puht tehniline piirang nagu 500mb ketastele kunagi, selle ümber tegemiseks on vaja nagu uut op. süsteemi ja emaplaati.
      Mis kulub helitehnika juures kõige rohkem?
      * Toitelüüdid
      * Kõlari kummilõdvik
      * Elekter
      * Kõrvad
      * Naabri närvid

      Comment


        #4
        @v6sa sa räägid praegu arvutitest, minu probleem on siemes c62 -ga seotud, ehk siis mobiiliga, mulle on korduvalt siin-seal foorumites räägitud et selle saab datakaabliga maha (mingi mbus või fbus siis ilmselt)

        Comment


          #5
          http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?showtopic=6281
          (postitus mõõtühikute väärkasutusest)
          http://www.tevalo.ee/foorum/index.ph...opic=10201&hl=
          (Baitide ja bittide kordajatest täiendavalt)
          Elektroonika töötab suitsu baasil.
          Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
          Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

          Comment


            #6
            Originally posted by fre@Sep 4 2004, 16:27
            http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?showtopic=6281
            (postitus mõõtühikute väärkasutusest)
            http://www.tevalo.ee/foorum/index.ph...opic=10201&hl=
            (Baitide ja bittide kordajatest täiendavalt)
            :blink: ei saa aru mis on sellel postil pistmist antud teemaga? ma tean vägagi hästi mis vahe on bitil ja baidil (isa on ITimees :P) olen arvutite kohta kõik suht koht omal käel ja isa kaasabil õppinud, ja ei ole just mitte kõige sitem (eriti arvestades veel mu vanust ja haridustaset kah )

            PS: ei öelnud seda no mitte kiitlemiseks

            Comment


              #7
              Originally posted by saajatz@Sep 4 2004, 14:07
              @v6sa sa räägid praegu arvutitest, minu probleem on siemes c62 -ga seotud, ehk siis mobiiliga, mulle on korduvalt siin-seal foorumites räägitud et selle saab datakaabliga maha (mingi mbus või fbus siis ilmselt)
              No aga milles siis probleem ? Loe sealt foorumist, kuidas käib ja tee ära.

              Comment


                #8
                selles probla on, et paljud räägivad et said maha, aga õpetusi seal ei jagata.... ei ole selleteemaline foorum.... a lihtsalt küsin siin inimestelt äkki keegi on seda teinud...

                Comment


                  #9
                  ...ei öelnud seda no mitte kiitlemiseks
                  ...siiski tubli oma vanuse kohta, tuleb tunnistada.
                  Vabandust, polnud ilus minu poolt Sinu teemas teistele (mõnel veel asi segi nagu puder ja kapsad) tähelepanu juhtida, et kordamine tarkuse ema...
                  Loodan et sai aru, keda puudutab...
                  Elektroonika töötab suitsu baasil.
                  Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
                  Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

                  Comment


                    #10
                    aa... ega ma ei solvunudki, lihtsalt mina ei saanud pihta... ple hullu

                    Comment

                    Working...
                    X