Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Alcatel OT 735> MEMO

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Alcatel OT 735> MEMO

    see häälesalvestamisega on probleem ( kui salvestad > siis ütleb memo salvestatud aga ühtegi memo ple, 2 korda selvestades tuleb sinna Häälsõnum1 , Häälsõnum1 kui kustutad ühe ära kustub teine ka ära)

    #2
    peaksid kaaluma softi vahetust ma olen seda juba 2 korda teinud sel softil tuleb igast vigasid välja mul oli kalender sassis ja tel raamat ei leidnud nimesid üles , smsid läksid tagurpidi ja nihukesed vead tulevad välja selle tehase softiga....

    Comment


      #3
      Originally posted by jupats@Sep 1 2004, 12:12
      peaksid kaaluma softi vahetust ma olen seda juba 2 korda teinud sel softil tuleb igast vigasid välja mul oli kalender sassis ja tel raamat ei leidnud nimesid üles , smsid läksid tagurpidi ja nihukesed vead tulevad välja selle tehase softiga....
      kaabel maxab 600 EEk ja kust selle uue softi saab?

      Comment


        #4
        Kas telefonil karantiid ei ole ve siis nad teeksid seal ära ja endal vaev nägematta...
        ja arvan et kui karantiid ei ole siis las kellegil teha kas kuskil teeninduses või nihukeses kohas on kindlam ja enda rahakotil parem...

        Comment


          #5
          Originally posted by jupats@Sep 7 2004, 11:30
          Kas telefonil karantiid ei ole ve siis nad teeksid seal ära ja endal vaev nägematta...
          ja arvan et kui karantiid ei ole siis las kellegil teha kas kuskil teeninduses või nihukeses kohas on kindlam ja enda rahakotil parem...
          a, kas siis kaovad kõik tehtud pildid ja värgid ka ää

          Comment


            #6
            Aga sa võid seal mainida et jätaksid pildid alles ja need mis vaja muidu kaob kõik ära jah....

            Comment

            Working...
            X