Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Jälle Siemens C62

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Jälle Siemens C62

    Minu telefon käis siis jälle garantiis. Seekord oli veaks telefoni iseeneslik välja lülitamine. Ja jälle vahetati sisu ringi

    #2
    Originally posted by kpihus@Sep 7 2004, 06:20
    Minu telefon käis siis jälle garantiis. Seekord oli veaks telefoni iseeneslik välja lülitamine. Ja jälle vahetati sisu ringi
    Niikauaks siis rõõmu oligi :angry: Eile viisin jälle telefoni garantiisse, probleemiks jälle iseeneslik välja lülitamine.

    Comment


      #3
      Originally posted by kpihus+Sep 10 2004, 09:49--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (kpihus @ Sep 10 2004, 09:49)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-kpihus@Sep 7 2004, 06:20
      Minu telefon käis siis jälle garantiis. Seekord oli veaks telefoni iseeneslik välja lülitamine. Ja jälle vahetati sisu ringi
      Niikauaks siis rõõmu oligi :angry: Eile viisin jälle telefoni garantiisse, probleemiks jälle iseeneslik välja lülitamine. [/b][/quote]
      Kui tihti see telefon iseennast välja lükkas ? Mul kah mõni kord juhtunud, äkki softi viga hoopis ?

      Muide , minu C62 on kah garantiis..


      P.S Ega keegi ei tea, kas sellel on juba java "mitteametlikult" tehtud ?
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4
        ei tea... kuulnud olen et keegi olevat mingeid mänge sinna peale saanud, need peaks ju jaavaga käima, parandage kui eksin.

        endale käib no ikka väga närvi see, et üle 5KB helinaid ei saa tõmmata GPRSist... oleks väga õnnelik kui keegi oleks nii tegija ja selle maha võtaks, olen isegi nõus maksma tsipa selle eest...

        Comment


          #5
          niipalju kui ma kuulnud/näinud olen on see C62 üks õnnetumaid viimase aja telefone, küll tal on see 5kb piirang ning ka minu tuttavate telefone on ikka garantiisse omajagu sattunud ... ei soovita kellelegi sugugi seda telefoni

          Comment


            #6
            Originally posted by martinj+Sep 10 2004, 08:40--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (martinj @ Sep 10 2004, 08:40)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
            Originally posted by kpihus@Sep 10 2004, 09:49
            <!--QuoteBegin-kpihus
            @Sep 7 2004, 06:20
            Minu telefon käis siis jälle garantiis. Seekord oli veaks telefoni iseeneslik välja lülitamine. Ja jälle vahetati sisu ringi

            Niikauaks siis rõõmu oligi :angry: Eile viisin jälle telefoni garantiisse, probleemiks jälle iseeneslik välja lülitamine.
            Kui tihti see telefon iseennast välja lükkas ? Mul kah mõni kord juhtunud, äkki softi viga hoopis ?

            Muide , minu C62 on kah garantiis..


            P.S Ega keegi ei tea, kas sellel on juba java "mitteametlikult" tehtud ? [/b][/quote]
            Esimest korda garantiisee minnes juhtus paar korda päevas sellist nalja. Aga teist korda oli päeva jooksul 10 korda :angry: Nüüd ostsin Nokia 6230 ja olen väga rahul.

            Comment

            Working...
            X