Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

OT 331 datakaabel?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    OT 331 datakaabel?

    Ma pole üldse kindel, kuid äkki siiski keegi teab, kas on olemas sellele alcatelile kaablit ja softi, et saaks arvutiga ühendada?

    #2
    kaabel on olemas see on max232 baasil pinot by bruce otsi saad pinodi sealt ja soft otsi googlest
    55637792

    Comment


      #3
      Alustada võid ju ka siit.

      Comment


        #4
        Mnjaa. Tundub tsipa keeruline värk olevat. Softiga ja käsitsemisega saaks ehk hakkama, kuid riistvaraline asi tundub olevat ületamatu. Pigem siis juba tahaks teada, kustkohast ja täpsemalt mida ma poest küsima peaksin. Ja ei pea just pood olema, ostaks ka kellegi käest otse, kui on pakkuda.

        Comment


          #5
          Räägin siinkohal põhimõtte ka ära, miks ma seda otsin. Küsimus on selles, et kustutasin kogemata ära ühe väga eluliselt tähtsa sõnumi ning ühe tarkpeaga rääkides soovitaski ta otsida datakaabel, kuna siis olevat võimalik see kustutatud asi üles leida arvuti kaudu.
          Kas on see üldse võimalik? Või on selleks ka mõni lihtsam võimalus? Või teeks keegi raha eest selle otsingu ära?
          Palun ainult mitte naerma hakata kui asi utoopiline tundub, kuna olen tõepoolest asjatundmatu.

          Comment


            #6
            crazy man .....................

            see on 100000000000% VÕIMATU

            Comment

            Working...
            X