Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

infrapuna või kaabel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    probleem järgmine telefon 6310i ja läpakal usb-sse käiv bluetooth aga pc suite ei leia asja üles milles probleem võiks olla ?

    Comment


      #17
      Originally posted by Sammi@Nov 1 2004, 19:37
      Olin ka kunagi sama valiku ees,kuid ostsin ikkagi kaabli !
      Vahe on vast selles,et softi ei saa vahetada ir´ga . Ka kaablil on miinuseid. Ei ole veel saanud tõõle telefoni modemina ! Kõik on installitud aga modemit ära ei tunne ! Ei ole ainuke kes selle probleemiga maadleb !
      kõike saab
      Pc suite'iga saab softi maha kopeerida ja peale tagasi ka panna minu teada
      picduell.org

      Comment


        #18
        Vs: infrapuna või kaabel

        mul ka irda kaabel, aga see on jube aeglane yks laul läheb vb mingi 10 minniga peale:S et aks keegi oskab öelda et äkki on mingit moodi ka kiirem võimalus, kasutan nokia PCsuite prograt.
        viimati muutis kasutaja janek273; 24 m 2008, 21:56.

        Comment


          #19
          Vs: infrapuna või kaabel

          kumb sul on siis, irda või kaabel? Kui irda siis jah läheb kaua aega. Kablaga saab kiiremini. Kui mälukaardiga telefon siis saad kaardi kaardilugejasse panna. Kõige kiirem variant.

          Comment


            #20
            Vs: infrapuna või kaabel

            Esmalt postitatud ftt poolt
            kumb sul on siis, irda või kaabel? Kui irda siis jah läheb kaua aega. Kablaga saab kiiremini. Kui mälukaardiga telefon siis saad kaardi kaardilugejasse panna. Kõige kiirem variant.
            irda on mul ikka, sorry et puterdasin, agaet siis peangi ootama mingi 10 minti et 4mb laul peale läheks?

            Comment


              #21
              Vs: infrapuna või kaabel

              Yep. Irda ongi aeglane. Peale selle oli ta mul veel suhteliselt ebastabiilne, aegajalt katkes ära. Kabla kiirem ja stabiilsem imo.

              Comment


                #22
                Vs: infrapuna või kaabel

                aga kas selles ei ole asi, et ma kasutan seda file manageri, ?
                et nagu mai oska seda music transferit kasutada, oskan failid sinna ära panna ja kõik aga see jääbgi sinna pendinguma et kui sellega äkki kiirem on , sis äkki saaks öelda kuidas seda kasutada?

                Comment

                Working...
                X