Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

nokia 6210 emaplaat kellel on voi oskab aidata

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    nokia 6210 emaplaat kellel on voi oskab aidata

    ooles ka vaja siis nokia 6210 emaplaati proble selles et naitab,et levi on aga valja helistada eisaaa palju selle korda tegemine maksma laheb voi akki kellegil vedleb slle toru emaplaat ostaks ära kui normaaalsuse piirides hind on plaadil voib ka olla imei muudetud peasi,et mustas nimekirjas ei oleks

    #2
    Remont 100.- ... 200.- oleneb mis viga on. Rein 55 918 963

    Comment


      #3
      telefonil on saatja läbi kui nii teeb...mul on sama jama olnud

      Comment


        #4
        175 ja on OK B)

        Comment


          #5
          Originally posted by Rein%@Nov 27 2004, 01:21
          175 ja on OK B)
          Peale 175EEK võib OK olla aga reeglina pole ühelgi põlveotsas remontijal levitestrit mllega saatja nivoode võimsus paika panna. Ehk siis ilma häälestamata võib juhtuda et tugeva signaali korral töötab saatja liiga suure võimsusega ja nõrga signaaliga ei pruugi piisavalt võimsust arendada.
          Sellest ka hädad et aku kestab vähe, tekivad ülevõimendused, kõne hakib jms.

          Igal medalil pidi 2 külge olema

          Comment


            #6
            ....põlveotsas remontijal....
            :angry:
            Ma ei tegelegi põlveotsas remontimisega, mul on Õismäel pood.
            Kontrolli oma suud!!!
            Kui sa ei tea, kes ma olen ja, mis tasemel ma remondin, siis hoia üldse oma suu kinni.:angry: Sinu mõtlematu suupruuk kahjustab minu äri mainet!:angry:

            Comment


              #7
              Siin ei ole küll koht tasuta oma poe reklaamimiseks, oma taset tõestatakse ikka sellega, et kliendid tulevad ise mitte kutsumise peale.
              "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

              Comment

              Working...
              X