Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

nokia 6600 akukestvus?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    nokia 6600 akukestvus?

    <_< K6ik 6600&#39;ga kokkupuutunud&#33; Kui kaua aku vastu peab? Endal u.1 p2ev keskmise kasutusega. Arvatavasti peab garantii poole p88rduma

    #2
    Mida keskmise kasutuse all silmas pead? Näiteks kuulates 6610-ga raadiot, on aku poole päevaga tühi.

    Comment


      #3
      Originally posted by sebastian@Oct 15 2004, 23:57
      Mida keskmise kasutuse all silmas pead? Näiteks kuulates 6610-ga raadiot, on aku poole päevaga tühi.
      10-15min. aktiivset sidepidamist ja ~1h k2sitlemist (taustvalgus).

      Comment


        #4
        Sellise pilli puhul on 2 päeva normaalne aga 1 päeva puhul võiks laadimishäälestused teha ja testiks ka aku üle.

        Comment


          #5
          Originally posted by mairo22@Oct 16 2004, 22:55
          Sellise pilli puhul on 2 päeva normaalne aga 1 päeva puhul võiks laadimishäälestused teha ja testiks ka aku üle.
          :blink: "laadimishäälestused teha"? Selline termin on minujaoks tundmatu-mis see endast kujutab siis kah?

          Comment


            #6
            Mina ei tea kuids teil on aga minul peab aku vastu4-5 päeva ja minu ühel tuttaval peab vastu 2-3 päeva ja see on töö telefon nii et räägib ta palju.

            Comment


              #7
              Originally posted by V6@Oct 18 2004, 07:14
              Mina ei tea kuids teil on aga minul peab aku vastu4-5 päeva ja minu ühel tuttaval peab vastu 2-3 päeva ja see on töö telefon nii et räägib ta palju.
              selge selge. Yhes6naga on garantiisse minek, ei ole midagi parata :angry:

              Comment

              Working...
              X