Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

dku-5 nokia datakaabel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    dku-5 nokia datakaabel

    Kas keegi on seda ise teinud,kui on kas funksib?Või kas keegi saab kaabli skemi saabb anda,kui on?

    #2
    toksi googlisse (www.google.com) sisse dku-5/dku/dku-cable jms stiilis sõnu (ingliskeelseid ikka)

    Comment


      #3
      Tahan ise proovida seda teha,kas keegi juba on proovinud,kas on võimalik,ja kust saab skeemi,ja kõike mis sellega seotud.

      Comment


        #4
        googlest on aimu? Sinna toksid sisse ja põhimõtteliselt peaks skeeme lademetes tulema...vaata ka mobla foorumi linke. Proovinud on keegi kindlasti, Kõik on võimalik.

        Comment


          #5
          Kui onvõimalik andke linki,juba kaks tundi vatan ei leidnud midagi

          Comment


            #6
            krt kuidas ei leidnud? vaata korra googlisse, otsi "dku-5 datacable"
            vaata mobiilifoorumisse, sealt kasulikud lingid, jumal, kui ikka niipaljukest ei taipa teha siis kaabli valmistamisega vaevalt et hakkama saad... <_<
            ära nüüd solvu, aga enne peaks ikka tõesti veidi ringi uurima...

            PS: ära tee ühe asja kohta rohkemat kui 1 teema, sellest piisab täiesti. (mina olen siiamaani selle teema kohta samalt kasutajalt leidnud 3 tükki- üks skeemifoorumis, ja kaks mobiilifoorumis....)

            Comment


              #7
              hakkama saan ,seda ära karda,sest kõik juppid tööl olemas,ainult seda fucking skeemi vaja,ja linkid forumis mis on ei saa lahti teha,mobla forum on ülevaaetud. :angry:

              Comment


                #8
                Kas keegi on seda ise teinud,kui on kas funksib?Või kas keegi saab kaabli skemi saabb anda,kui on,antke skeemi,aidake selle leidmisega

                Comment


                  #9
                  Praegune case tundub olema selline:
                  1. Aidake skeemi leida..
                  2. Aidake jupid valida/leida..
                  3. Aidake skeem kokku joota..

                  Pärast hea sõpradele rääkida, et näe tegin datakaabli endale. :P

                  Comment


                    #10
                    hakkama saan ,seda ära karda,sest kõik juppid tööl olemas,ainult seda fucking skeemi vaja,ja linkid forumis mis on ei saa lahti teha,mobla forum on ülevaaetud.
                    Juba käid tööl, aga õigekiri nii võõras asi...

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by Lemmy@Nov 11 2004, 19:17
                      Praegune case tundub olema selline:
                      1. Aidake skeemi leida..
                      2. Aidake jupid valida/leida..
                      3. Aidake skeem kokku joota..

                      Pärast hea sõpradele rääkida, et näe tegin datakaabli endale. :P
                      hm... kui aus olla siis punkte 2 ja 3 mina küll siit "case" -st ei leidnud.... :unsure: :huh:


                      EDIT: pean tunnistama et kiire 15 minutilise guugeldamisega ei leidnud ka mina vastust... h34r:

                      Comment


                        #12
                        tahaks ma näha kuidas te ise vene keeles kirjutada oskate,mina vähemalt oskan eesti keeles seda kirjutada

                        Comment


                          #13
                          kui nägite netis skeemi saatke linki.&#33;&#33;&#33;

                          Comment


                            #14
                            Küsiks üle veel et kas on kindel soov teha USB peal või võib ka serial?

                            Comment


                              #15
                              pole proovinud kas töötab või mitte

                              http://www.unlock.lv/schemes/picture.php?c...le%20scheme.gif

                              Comment

                              Working...
                              X