Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

6210 vs 6250 soft

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    6210 vs 6250 soft

    Teadjad, palun rääkige kas 6250ne soft 6210`l on väga hea ???
    Mul on 6210 (softiga 5.56 - see peaks viimane soft olema.. :-/) ja tahaks teada kas tasub ära vahetada 6250ne softi vastu ???
    -Capo di Capi-

    #2
    6210 -> 6250

    kaotad
    1) menüüde liikuvad pildid (need mis mööda menüüsid liikudes jooksevad)
    2) numbrimälu väheneb ja sms'i mälu läheb ka väiksemaks (täpselt ei oska öelda kui palju on, pole veel täis saanud kordagi)

    saad juurde
    1) ajaprofiilid
    2) helimõõtja
    3) töözurnaali
    4) stopperi (koos suure hulga mäluga)
    5) avr ehk automatic volume control (helistamise ajal seab automaatselt heli juurde, kui mürarikkamasse keskonda satud poole kõne pealt)
    6) automaatne klahvilukk (saad ka parooliga klahvilukku kasutada)
    midagi vist oli veel

    ise kasutan 6210 peal 6250'e moditud softi juba pikka aega ja minule uisiklikult meedlib see rohkem, eriti automaatne klahvilukk ja ajaprofiilid

    Comment


      #3
      Eriti hea on klahviluku kood
      Kui kuri naine kodus :P
      __________________________________________________
      www.dialab.ee

      Comment


        #4
        Kas keegi võiks mu telefonile sellise (6250) softi orgunnida ???
        (tallinnas)
        -Capo di Capi-

        Comment


          #5
          otsi siit

          http://nokiafree.org/forums/

          seal peax olema
          elu on liiga lühike et seda raisata

          Comment


            #6
            njah..siis kui 6250 peale panna siis tuleb juurde ka taustavalguse kontrastsuse muutmine...aga mul igatahes, ja mu sõbral ka, (lasime koos softid peale panna) tuli välja siuke probleem, et nüüd on V 05.02 (18-09-01 NMH-3 © NMP.) peal ja häälvalimine ei tööta...st kui midagi häälvalimisega teed siis jookseb telefon lihtsalt kokku...ega ei tea milles viga olla võix? kas softi versioonis või ei tööta häälvalimine ühegi 6210-ga, millele on 6250 soft peale lastud? ??? ??? ???
            \m/

            Comment


              #7
              Mul sama asi ,et jookseb kokku aga muidu on 6250 soft minuarust parem 8)

              Comment


                #8
                6210 -> 6250

                ise kasutan 6210 peal 6250'e moditud softi juba pikka aega ja minule uisiklikult meedlib see rohkem, eriti automaatne klahvilukk ja ajaprofiilid
                Kas jagaksid oma softi ka teistega? Saadad ehk mulle mailile või paned netti üles?

                Comment

                Working...
                X