Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

N5100

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    N5100

    Asi siis selline et smart oli sees kõik aeg.. ja nyyd võttis kätte ja ei suvatsenud enam smartiga mind se telefon teenida.. proovisin mitut erinevat... licalt sisse helistades ytleb et väljalylitatud ja levi ka ei näita...
    Proovisin ka emt liitumist sisse panna.. ning levi oli korras ja sisse-ja-välja sai ka helistada...
    Milles siis asi on?

    #2
    Võrgukood???
    Nokia/Huawei/Sony/SonyEricsson/Motorola/LG/Samsung/Chinese MTK/Sagem

    Comment


      #3
      mis mõttes võrgukood? selgita

      a nyyd akkas koitma. ma tean kyll mida sa mõtled... kuida se võrgukood peale sai kuii ma enne koguaeg smartiga olin ja sis j2rsku akkas lolli m2ngima

      Comment


        #4
        Aga võibolla on moblal miski pärast levi natuke vähe, kui ma gh626ga mässasin (üritasin midagi selle antennitoika aemele aretada) siis ei läinud ta ka smardiga igakord käima. Näitas 0 pulka levi ja ee03 siis loobus ja näitas miski 4 pulka levi aga seda aint hädaabi kõnedeks et see oli siis EMTi levi ma arvasin.
        Maailm oleks puhas ja süüta
        kui poleks õllejogurtit
        - Õ.Õ.

        Comment


          #5
          Tele2-l ja EMT on erinevad mustad nimekirjad, tel võib sul olla tele2 mustas lihtsalt. Mine tele2 kodulehele ja vaata sealt mustast nimekirjast imei (*#06#) järgi ära ja siis räägi edasi.

          Comment


            #6
            Originally posted by Rein%@Dec 12 2004, 11:49
            Tele2-l ja EMT on erinevad mustad nimekirjad, tel võib sul olla tele2 mustas lihtsalt. Mine tele2 kodulehele ja vaata sealt mustast nimekirjast imei (*#06#) järgi ära ja siis räägi edasi.
            Kõigil kolmel operaatoril on ühine musta nimekirja list, see on juba ammu nii.
            Pane see kaart teise telefoni ja proovi seal. Pakun et tegu seekord kaardi veaga kui telefon teise kaardiga töötab normaalselt.

            Comment


              #7
              musta nimekirja juba proovitud.. kaarti viga polnud sest proovisin mitut erinevat smarti siia sisse panna ga kõigiga oli sama lugu, sama teema oli ka tele2 liitumisega...
              proovisin ka nyyd rle ja töötab edukalt..
              yhesõnaga tele2 ei tööta aga emt ja rle töötab.. ei saagi aru milles asi sest enne koguaeg oli tele2 ja nyyd järsku akkas lolli mängima

              Comment


                #8
                Kõigil kolmel operaatoril on ühine musta nimekirja list, see on juba ammu nii.
                Nähtavasti oled telefonidega vähem kokku puutunud ja ei tea veel päris kõike.
                On imeisid mis on tele2 mustas ja töötavad emt-s. Nimekiri on umbes 90% ühine. Kogemused omast käest. Aga aitäh, et mind parandada üritasid.
                Vähemalt keegi loeb ja mõtleb kaasa. B)

                Comment


                  #9
                  Mine tele2 kodulehele ja vaata sealt mustast nimekirjast imei (*#06#) järgi

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by Rein%@Dec 13 2004, 16:06
                    Mine tele2 kodulehele ja vaata sealt mustast nimekirjast imei (*#06#) järgi
                    geeniused ma ytsin ju et proovitud juba nimekirjad.. ja just se tele2 oma

                    Comment

                    Working...
                    X