Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

soovin winXP ga 3310 kallale minna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    soovin winXP ga 3310 kallale minna

    milline oleks vajalik kaabel(skeem)ja soft, et võtta q kood
    ja lisada 3315 softi
    Seal kus suitsu, seal ilmselt tinutatakse..

    #2
    Olenevalt softi versioonist mbus ja flasher kaabel. 3315 saab teha KNok-iga ja q luku jaoks on rolis nokia tool 1.8
    kui flashida on vaja siis Rolis 4.78 ntx. Aga eks erinevaid softe on palju mis sama asja teevad vahe ainult selles, et vajuta valet nuppu ja su telefoniga saab ainult õlle pudeleid avada
    "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

    Comment


      #3
      esialgu tahaksin q koodi maha võtta
      preagu ütleb mulle chek mbus cable
      kas see on mbus
      Seal kus suitsu, seal ilmselt tinutatakse..

      Comment


        #4
        Kes või mis sulle seda ütleb?
        "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

        Comment


          #5
          win xp koos oma nokia tool 1.8 ga
          see kaabel mille kokku keevitasin töötab nt. logo manegeriga
          äkist on tüüp(m2bus, mbus, fbus mis veel) teine
          Seal kus suitsu, seal ilmselt tinutatakse..

          Comment


            #6
            Ilmselt on sul nokia tool valesti seadistatud. Pane menüüst auto setup, siis leiab kaabli üles
            "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

            Comment


              #7
              Oot-oot,kas Sul "userport"i nimeline draiver ikka on?Windowsid üle 98 nimelt vajavad seda väikest lisavidinat.
              Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
              Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

              Comment


                #8
                oda..aga mis kaabel siis olema peab ahh???kas siis m2bus, mbus, fbus..hmm tean ,et yhega sai igatahes logosid saata,teisega softi uuendada jne.aga kumb on kumb??? ???
                Mehed Punk On Elu!

                Comment


                  #9
                  mbus või fbus kaabliga saab logosid/helinaid saata.mbusiga IMEId lugeda/muuta,võrgulukke maha võtta,FAIDi uuendada(peale softivahetust),security koodi lugeda.Flash kaabel on softi sisse/välja lugemiseks.See kehtib Nokiate puhul,Ericutel käib kõik mbus kaabliga(nagu mina aru saan).Parandage mind,kui eksisin.
                  Seda veel,et kui Sa XP all Userporti tööle ei saa,siis üheks alternatiiviks on Knok Phoenix.Ei ole küll nii ilus,kui Rolis,kuid asja ajab ära.
                  Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
                  Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

                  Comment

                  Working...
                  X