Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

kuda teha ise datakaablit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kuda teha ise datakaablit

    Kuidas teha datakaablit millega kaaks, panna sms'e telefoni logosid vahetada.Uuendada softi, korrigeerida valguse kustumist?

    #2
    otsi foorumist ;D ;D ;D
    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

    t-linespeakers.org

    Comment


      #3
      kle minuarust ei saa datakablaga kyll softi uuendada.selleks otstarbeks peaks olema flash kaabel.data kaabel l2ks vist maxma mingi 200.- ringis koos trykkplaadiga(nokiale).dejan flash mingi 15.- kandis(nokiale).data kabla skeeme on www.gsminfo.ee ->tehniline info->skeemid.

      Comment


        #4
        öelge palun see asukoht kust saab dejan flasheri skeeme...näitex meilige mulle : onuhitler@hot.ee või msn onuhitler@hotmail.com ...ärge ainult pahasex saage , mul lihtsalt pole võimalik siin eriti tihti käia :-[
        Kui midagi ei tia, kysige minult...ma ei vasta:

        Comment


          #5
          http://www.zone.ee/eggyweb/freim.html siin on mõned joonised ja muud seal polegi kui ainult jupid osta või otsida ja kokku kleopsida ...

          Comment


            #6
            seal kurat ei ole ju kirjas mis mingi jupp on lihtsalt ära näidatud...aga midagi tarka selles skeemis ma küll ei näe...ma ütlen et sellise skeemi järgi küll ei oska midagi kokku panna äkki mõni targem teeb seda ja ma ostan talt ära..kui keegi huvitatud on siis valmar.voolaid@mail.ee
            ootan huviga.
            sõna üles!

            Comment


              #7
              Huvitav...kõik elemendid ju tähistatud ja puha! Mis arusaamatuks jäi?
              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

              Comment


                #8
                arusaamatuks jäid need kolmnurgad ja värgid seal, ma ei ole mingi elektroonik et ma peaksin teadma selliste skeemide tähendusi...aga kui keegi teeb mulle selle odavalt ära siis mu mail on valmar.voolaid@mail.ee
                sõna üles!

                Comment


                  #9
                  ;D sa ka nalja vend kuidas saab nii et ise ei tea tähistusigi ja siis küsib veelkuidas teha ??? soovitus sulle mie ja osta kuna arvan et sul pol mingeid kogemusigi kolbi käes hoidmiseks......

                  Comment


                    #10
                    defineeri odav!

                    Comment

                    Working...
                    X