Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

2 SIM-i telefonis kit muua

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    2 SIM-i telefonis kit muua

    Kusimus on selline ,et kas oleks keegi huvitatud Bi-card-ist.
    Tapsemalt on see siis selline kiip millesse paned 2 sim kaarti ja need tootavad yhel samal ajal su mobiilis. Kiipi saab paigaldada igasse telefonisse !
    On olemas ostuvoimalus , 300 kr. tykk.
    Kes on huvitatud voi on kusimusi siis pakendi info on jargmine.

    1. bi-card can fit in any kind of GSM mobile phone.
    2. one mobile phone can accommodate two SIM cards so that has two phone numbers at the same time.

    #2
    ?SIIA?
    Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
    Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

    Comment


      #3
      Originally posted by raidz18@Jul 15 2005, 22:51
      Tapsemalt on see siis selline kiip millesse paned 2 sim kaarti ja need tootavad yhel samal ajal su mobiilis.
      ENE järgi:
      kiip (ingl. chip), k r i s t a l l, monokristalsest pooljuhist (hrl. ränist) plaadike, millesse on moodustatud pooljuhtseadise struktuur või mikrolülitus. ...

      Miskit ei klapi siin. Ehk on pilti?
      Elektroonika töötab suitsu baasil.
      Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
      Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

      Comment


        #4
        Sellega saad kasutada ühte kaarti korraga, ikka vist? Üleminek ühelt kaardilt teisele toimub telefoni välja- ja siis uuesti sisse lülitamisega?

        Comment


          #5
          Räägid sellistest asjadest?

          Comment


            #6
            Kohe mitte sellistest asjades , t2psemalt on siis nii :
            Two number auto switch online. ST. kaks kaarti yhel samal ajal t88tavad ja see ei ole mingi Almighty Bi-sim kaart mida te netist leiate , seda ei myyda 6nneks/kahjuks netis. V2hemalt pole kohanud.
            Ja mitte nii suur nagu te selle pildi peal n2itasite :P , see on sama suur nagu on sim kaart , lihtsalt m6lemal sim kaardil mida soovid panna yhte telefoni v6tad selle metalse osa v2lja ja lykkad kiipi , ja kiibi paned sinna kuhu k2ib sim kaart , mitte midagi yleliigset. Pakendis on lisaks sim kaardi kest , juhul kui enam ei taha kasutada kahte kaarti kiibiga , saad oma metalse osa sinna tagasi pista.
            Pilti ma yritan otsida , kohe kui leian siis ka lisan.
            Kes on huvitatud see andgu teada , ma ei hakka yleliia kaasa tooma , kaardid on eestis 25 juuli koos minuga ja ei mingisugust postikulu kellegile , kohale toomise v6imalus on tallinna , p2rnu , ja haapsalu piires , ylej22nud kohad v6ib saata kargo bussiga kuid siis on vaja teha ettemaks kontole.

            Comment


              #7
              http://sh1.yahoo.edyna.com/page/star...magicsim_4.gif

              Pilt teile kiibist siis.
              Ja ennem j2tsin mainimatta ,et mingit v2lja lylitamist ei pea tegema.

              Comment


                #8
                Ja kuidas toimub väljahelistamine?
                Kas tuleb ette mingi valik, et kumma kaardiga helistab? Või kusagilt seadetest saab seda seadistada?

                Comment


                  #9
                  oled sa ise seda kasutanud molemad numbrid onlines voi mis kuidas helistada ja vastuvott kaib seleta lahemalt kuidas tootab kui asi nii nagu sina raagid siis votaks paar tukki voib olla.
                  55637792

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by raidz18@Jul 16 2005, 14:41
                    Pilt teile kiibist siis.
                    Oi-oi, nüüd on mind küll lolliks tehtud! Kas ENE seletus ongi vale?
                    Elektroonika töötab suitsu baasil.
                    Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
                    Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

                    Comment


                      #11
                      äkki postitaja just nimelt ei näe fre postitusi? :P
                      Erilahendused.
                      PS või mail.

                      Comment


                        #12
                        Nii. Lyhidalt on selline teema ,et ma tulen 25 juuli Eestisse ja eestis on mul 2 sim kaarti millega ma saan proovida ise enda peal ennem 2ra ja siis alles myyma hakata , sest ma ei taha kellegile mingit paska myya mis ei t88ta v6i on kasutu.
                        V6tan endaga Eestisse kaasa 10 komplekti.
                        Kes on siiamaani ideest huvitatud siis palun siin on minu Eesti numbrid > 56709180 , 53831078 , 58041481
                        Raido.
                        msn: raidz_k@hotmail.com
                        Peaksi n2gemisteni...
                        irw ja kle Fre ainult ENE-ga ei ela siin maailmas l2bi :P

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by W@ldur@Jul 17 2005, 12:23
                          äkki postitaja just nimelt ei näe fre postitusi? :P
                          Polegi vaja neid lugeda ega teatmekirjandust uurida, nii on mugavam ja lihtsam elada! On veel väga-väga palju karmimat kirjandust, mille lugemine on kahjulik, paneb äkki veel MÕTLEMA! See siis juba veel kahjulikum tegevus...
                          Elektroonika töötab suitsu baasil.
                          Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
                          Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

                          Comment


                            #14
                            lihtsalt öeldes: kiip ei ole mitte kogu see kaart kokku vaid näiteks see pisike must asi seal kaardi pildil, mille lingi sa ise andsid.
                            Antud foorumis on siiski elektroonikud ja tasuks elektroonikaalase terminoloogia koha pealt olla täpne.

                            Comment


                              #15
                              Olen huvitatud esialgu ühe ostmisest. Enne ostu sooviks näha sellist asja töötamas.

                              Comment

                              Working...
                              X