Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

2 SIM-i telefonis kit muua

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Et see teeb nagu telefonile upgrade, et saab korraga kahes levis olla? Ei usu.
    Vahest ehk masteri levi kadudes läheb slave levisse kui sedagi.
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #17
      Miks dual-sim ei peaks võimalik olema? SIM on ju olemuselt telefoni (digi-)aadress. Kui nüüd mõlemad võrgud näevad õiget aadressi, peaks töötama küll. Vähemasti...tundub täiesti loogilisena.
      Kogu GSm-võrk on puhas digisüsteem ja sutsu terasema koodiga saab igasugu asju teha.
      Muidugi on igasugu imeasjade pakkujaid ja ma ise tahaks ka ennem näha, kas ja kuidas skeem töötab. Näiteks kuidas käib numbrite kopeerimine ühelt kaardilt teisele (sellele topelt-kaardile). Ja kas mõlemad võrgud tõepoolest tunnistavad telefoni, erit just samaaegselt.
      See ei ole soovitus: osta ära, töötab kindlasti. Tahan vaid öelda (telekomi alal küll täieliku võhikuna, peab tunnistama&#33 et elektroonika seisukohalt võimatu see ei tohiks olla.
      Äkki mõni tark sidespets räägiks kuidas lood tegelikult on?
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #18
        Elektroonika seisukohast probleeme vast pole. Küll aga võib esineda probleeme sõltuvalt telefonist ja GSM emajaamast (tarkvara). Ehk siis sõltuvalt operaatorist võib see toimida või siis mitte. Vajab kindlasti katsetamist (2 samavõrgu kaarti; erinevate võrkude kaardid). Arvestades meil tegutsevate operaatorite hulka jagub katsetamist terveks päevaks. Olles otsapidi telekommunikatsioonis tekib ilma selle vidina tehnilise dokumentatsioonita minul siiski küsimusi. Eriti just 'Felch' poolt mainitud samaaegne toimivus erinevates võrkudes. Samas võrgus asi pisut lihtsam, aga ka siin võib operaator selle üsna lihtsalt lõpetada. Loomulikult ei tähenda see seda, et see kit ei võiks toimida
        ... siiski kogemustega spetsialist@71
        * Videotööd Sony Pro XD kaameraga * videomontaaz Dual Xeon E5450/32GB RAM/M2.SSD/2xGPU*

        Comment


          #19
          Kas on keegi raidz18-ga ühendust võtnud ja SIM teemast asja saanud? Igatahes Messengeris pidin talle blokeeringu panema. Ei teagi kas on tegemist mingi temapoolse naljaga või teeb seda mingi plugin aga igatahes risustas roppustega.

          Comment


            #20
            Viska log ka üles, saab vant reklaami.
            Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

            Comment


              #21
              hehe, oleksin ennem need siia isegi pannud aga ei tahtnud, et pärast otsingumootor minu nime roppustega seostaks. Ega juhuslik google kasutaja tea, et polnud minu sõnavara

              Comment


                #22
                On asjad eestis ja testitud, kuda tulemused on?

                Comment


                  #23
                  Olen kas asjast huvitatud!

                  Comment


                    #24
                    ehk seletab keegi kuidas sim kaardilt selle elektroonika kätte saab ilma et asi puruks ei lähe? kunagi ühte vana simmi kangutasin, siis sealt küll see vidin nii vabatahlikult ära ei tulnud, kontakti osa läks kõveraks jms, liim pidas päris hästi.

                    Comment


                      #25
                      Originally posted by kaupz@Sep 16 2005, 09:46
                      ehk seletab keegi kuidas sim kaardilt selle elektroonika kätte saab ilma et asi puruks ei lähe? kunagi ühte vana simmi kangutasin, siis sealt küll see vidin nii vabatahlikult ära ei tulnud, kontakti osa läks kõveraks jms, liim pidas päris hästi.
                      Päris hea küsimus.. ma proovisin ka ühe vana simiga ja ei taha hästi õnnestuda
                      msn: pois11@hotmail.com

                      Comment

                      Working...
                      X