Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Nokia 6610i aku pidamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Nokia 6610i aku pidamine

    Õhtast.
    Küsimus N6610i omanikele. Kui kaua reaalselt sellel isendil aku kestab. Enda omal täpselt kaks ööpäeva, kusjuures veidi rääkimist ja ülejäänud aeg ooterežiimil. Kahtlaselt vähe või nii peabki ?
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    #2
    enda oma pidas uuena ca 6 päeva. Praegu peab u 4 päeva ootereziimis ja kui natuke rääkimist tuleb siis 3 päeva pärast peale laadimist hakkab voolu juurde nõudma.

    Comment


      #3
      Uuena pidas 6610 (mitte i) vastu ootereziimis u. 5-6 päeva. Nüüd 2a. hiljem sama akuga 2-3 päeva ja kui rohkem lobiseda, siis vähem kui 2 päeva.
      Aku on 750 mAh BLD-3 ja made in ( :angry: ) poland.

      Comment


        #4
        esimesed laadimised, pidas 2päeva max (ooteaeg)
        praegu mingi 10päeva ooteaega, kui räägin ka natuke, siis 5-7 päeva
        aku on BLD-3 nokia originaal vist, made in tsehhi

        Comment


          #5
          Endal peab mingi 3-4 päeva ja telefon 4 kuud vana

          Comment


            #6
            mul aasta vana, huvitav millest siis selline erinevus

            Comment


              #7
              Nonii, vahelduseks laadisin siis akut mitte komplektis oleva kiirlaadijaga, vaid 3210 "aeglase laadijaga" Ja aku peab juba neljas päev ja vaiad maksimumis.
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment

              Working...
              X