Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

GPRS püsiühendus maakolkasse?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    GPRS püsiühendus maakolkasse?

    Oleks vaja ühte maakohta panna püsiühendust. ADSL-i leviala seal pole, seega see variant ei sobi. Eesti Telefon pakub ka mingit raadioühendust, selle nimi vist oli RDSL, aga liitumine maksab 2000 EEK ja kuutasu mingi 600 EEK. Jälle liiga kallis ja pole isegi kindel kas sellel on seal levi. Nägin netist, et Radiolinja pakub GPRS püsiühendust, mille kuutasu ca. 300 EEK. Kas oleks mõeldav sellise asja paigaldamine arvutile, kui osta mingi vanem GPRS telefon, mida saab arvutiga ühendada. Kas keegi on proovinud midagi sellist ja kuidas asi toimib?

    #2
    kuskilt jäi kõrva et, radjolinja püsiühendusega on max tasuta hulk 150MB vist peale selle pidi iga MB eest juba maksma..

    parandage kui ma eksin
    Et oleks raskem!

    Comment


      #3
      http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=234997

      Ehk siis odavate hindadega meelitati kliendid kohale ja nüüd pannakse õige hind käiku.

      Comment


        #4
        Kahju küll, et nii läheb ma juba lootsin, et saan odava püsika.

        Comment


          #5
          see asi veel ei kehti muide sest ma olen proovinud...ja muide ostes 6510 saad tiba kiirema selle gprs'i seal on läbi 4 kanali või nii ja mudu päris hea asi
          Kui midagi ei tia, kysige minult...ma ei vasta:

          Comment


            #6
            Kasutan ise ka seda va GPRS-i interneti jaoks. 150 mega 300 kr.eest rle-l kuus on igatahes etem, kui 450kr eest emt-il 100 mega. kiirus sama. ka mul on muidu jama võrku pääseda.

            Comment

            Working...
            X