Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Parima telefoni välja selgitamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Parima telefoni välja selgitamine

    Kumb telefonidest tasuks mul osta endale nendest?
    Ehk keegi kirjutaks, kes on neid mõlemaid omanud.
    Sooviks teada nende plusse ja miinuseid.

    #2
    6230il aku kehv. Minul peab max 3 päeva.Räägin ka suht palju aga mõtlen küll telefoni vahetuse peale.Või üks ideeoli veel autovarustus muretseda aga jah .Mina ei soovita külll osta.

    Comment


      #3
      7260 ju kõneaega veel vähem andmete järgi. 5 tundi vs 3 tundi
      Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

      Comment


        #4
        Seda kõne aega mida seletab 6230i kohta tootja leht ei tasu uskuda. Täielik jura. Kui on ooteresiimis ja mitte midagi ei tee ja levi on hea saab enam vähem õige ooteaja kätte. Kõne ajast pole mõttet rääkida.

        Comment


          #5
          Miks jääda tüüpiliseks eestlaseks ja kasutada midagi midagi mis on enamusele ennast tõestanud. Mina soovitaks Sul piiluda ka Siemensi lehele. Siiani pole ma nende toodanguga alt läinud.

          Comment


            #6
            Originally posted by Silver@Dec 20 2005, 17:27
            Miks jääda tüüpiliseks eestlaseks ja kasutada midagi midagi mis on enamusele ennast tõestanud. Mina soovitaks Sul piiluda ka Siemensi lehele. Siiani pole ma nende toodanguga alt läinud.
            mina küll olen - siemens mc60. aeglane telefon, aku kestab umbes 2-3 päeva.
            sain telefoni, läks mingine kuu aega mööda, ütles telefoni kõlar läbi, millest tulevad kõikvõimalikud helid. käis garantiis, tuli tagasi, siis ei töödand kas 8 või 0 nupp vaheldumisi. jama lugu. loll olin , et garantiisse tagasi ei viind

            oh, a äkki on siin foorumis keegi, kes mul selle korda teeks ?

            Comment


              #7
              Ma kasutan Siemens M55. Telefon ise on 2 aastat vana, aku peab minul 5-7 päeva vastu. Vastupidavust olen kogemata juba proovinud - telefon kukkus 3. korruselt vastu betooni (&#33 ja vaid üks nurk on korpusel natuke kahjustatud, aga siiani on täiesti töökorras.

              Comment


                #8
                Kas keegi oskab mulle soovitada kõige normaalsemat telefoni, millel aku peaks vähemalt nädal või rohkemgi ja millel oleks ka normaalsed funksioonid peal?

                Comment


                  #9
                  Mis asjad on normaalsed funktsioonid?Aku pidamine sõltub väga suuresti ikka sellest kui palju telefoni kasutatakse.Samal telefonil võib aku ühe inimese käes pidada nädal ja teise käes 2 päevaga tühjaks saada.

                  Comment


                    #10
                    Ise kasutan juba üle aasta 6610i.

                    Miinused mis silma on jäänud:
                    a) Klahvide valgustus eriti niru
                    b) Klahvidel olevad kirjad on mõnes valguses näha ainult teatud nurga alt
                    c) Väljalülitamis/profiilivalimisnupp on väga debiilselt asetatud, taskus peab kruvikeerajat omama, et seda vajutada saaks.
                    d) gprs ühenduse loomise loogika on väga sürr, et kui ronin läbi menüüde gprs järjehoidjatesse ja mingil põhjusel ühendus ebaõnnestub, siis visatakse mind menüüdest välja
                    e) fotoka pildikvaliteet on pask mis pask
                    f) Raadiokuulamiseks pead handsfree kaablit hitlerjuugendi laadselt peakohal hoidma, muidu krõbiseb jne
                    g) Korpus on väga kipakas, kui telefon peos siis klõbiseb ja ragiseb
                    h) ekraani kattev klaas on liiga tasapinnaline korpusega, mistõttu on väga kergesti purunev (5-st inimesest kellel seda fööni näinud olen, on 3el klaas katki, ülejäänutel k.a mina on lihtsalt räigelt kraabitud)

                    Kui need enamasti iluvead kõrvale jätta siis, on üsna ok telefon.

                    Aku peab isegi praegu veel ooteresiimis 7-8 päeva, mis on hea iseenesest kuna olen mugav inimene.

                    Paar korda maha pilbasteks lennanud, nii et korpus laiali ja aku meetrikaugusel, siiani töötab

                    Comment


                      #11
                      nokia 7250i (kaamera ja muud "pikendused" olemas)
                      endal on nokia 7210.. aku peab kusagil 10 päeva.. räägin suht palju.
                      Philips FA-960 + 2x Korvet 150AC001

                      Comment


                        #12
                        kellel telefoni vaja rääkimiseks,soovitan nokia 6310i-d.aku peab suht hästi,isegi neil kes palju räägivad.

                        Comment


                          #13
                          khmm....pikaajalise loba talumiseks...
                          ja telefonimoodi asja soetamiseks soovitan 6021!
                          asjalik pulk!
                          miinus on see, et kaamerat ei ole

                          Comment


                            #14
                            hea akuga asi on 1100 sellega saab rääkida ja smsi saata. kellade ja vilede sektsioonist oskan vaid nimetada lampi.

                            Comment


                              #15
                              5310
                              Mitu aastat vana aku peab ikka veel nädala vastu. On päris palju kordi kõrgelt maha kukkunud ja kannatab saunas käimist. Tarkvara on hea lihtne ja kiire. Mida veel vaja.

                              Comment

                              Working...
                              X