Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Parima telefoni välja selgitamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Kõige lollikindlam telefon, mis kestis oli tegelikult 5110.

    Comment


      #17
      Olen väga rahul oma 6610i-ga. Telefon üle aasta vana kuid aku peab siiani 3-4 päeva vastu (rääkimist suhteliselt palju, kuuarved alla 1500.- pole).
      On samuti korduvalt kukkunud ja pilbasteks lennanud, kuid töötab siiani.
      Häirib vaid, et korpus on selline nigel ja logisev ning vibraga hakkab vastikult plärisema.
      On/off nupu asukoht ei häiri, kuna välja lülitan harva. Ekraan võiks olla parem ja suurem ja selgemate värvidega, kuid eelkõige vajan telefoni rääkimiseks, mitte mingi tilu-lilu jaoks. Ja seal on ta õigel kohal. Nüüd muidugi otsin Pocket PC -d omale, kuna lihtsalt elu-olu nõuab.
      Ja üks tüüpviga tundub neil ka olevat (nagu ka 6610-l):nuppude valgustus hakkab mingi aeg jamama. Kustub ära ja kui õrnalt nuppe vajutada, siis hakkab uuesti põlema. Kuulnud olen paljudelt sama muret.

      Comment


        #18
        Mina olen väga rahul oma Alcate one touch 155ga .Aku kestab nädal ja veel pealegi.Teeb kõik mis vaja ainult mõningad asjad nats aeglased.Aga mis sa tahad 300.- telefonist!(ostsin Elisast)

        Edit: Eelmine telefon oli nokia 6150.Aku kestis nädal ja 3 päeva.Hea levi oli.Ainuke miinus oli suurus.(sama suur kui 5110)

        Comment


          #19
          olen täitsa rahul 4 aastat vana nokia 3310-ega. taustavalgus (roheline&#33 korralik, monohelinate helikõla hea, ei karda külma(-21`C&#33, aku peab nädala ja rohkemgi vastu, handsfree süsteemi pole veel olnud,ei oska öelda selle kvaliteedi kohta.
          -Artificial_Intelligent-

          Comment


            #20
            Tea ma ka kasutan praegu seda telefoni, kuid otsin midagi paremat rohkemate funksioonidega, kuid ei tea milline nendest uutematest kõige parem ja soodsam on, kus hind ja lisa oleks tasakaalus, sest mobiili hinnad ju kuluvad kolinal alla .

            Comment


              #21
              Kui Sa funktsionaalsuse järgi telefoni valid, siis pead ikka ise teadma, mida tahta... Aga kui nõu küsid, siis näiteks mina olen leidnud, et kasutan järgmisi asju:
              * helistamine - 93% ajast
              * sms - 5%
              * taskulamp - 1%, tuttaval on selline telefon ja pimedas toas või keldris vahest abiks.
              * kalender - 1%, meesterahvale väga oluline vahend sünnipäevade meelespidamiseks.
              * lisalaadija töö juures, juhuks, kui aku tühjaks saab poole päeva pealt ja üldse hea muretu.

              Kui mu praegune (kingituseks saadud) 3510 katki läheks, oleks ilmselt üsna tõenäoline variant kasutatud samalaadne telefon osta - töötab ja pole kahju, kui eriti raske töö käigus (näiteks naelu seina tagudes) telefon ka veidi kannatada või suisa hävitatud saab
              If you think education is expensive, try ignorance.

              Comment


                #22
                Soovitan sulle Alcatel Ot 756. Oman ning ei ole siiamaani mingeid etteheiteid olnud. Kaamera on minumeelest päris hea, võrreldes samahinna Nokiatega. Aku kestvus on nii 5-10 päevani. Kui palju rääkida siis 4-5 päeva saab ikka hakkama(sel juhul kui uus aku). Mul kestab küll mingi 5-6p normaalse helistamisega ning 2-3 väheke karmima helistamisega. Funktsioonid on üpris head. Millegist puudust küll ei tunne. Helinad on ka B-)
                Ühesõnaga üle keskmise telefon B-)

                Comment


                  #23
                  Mul oli ka Alcatel OT756. Kukkus põlvesügavuses vees muda sisse, korjasin üles võtsin aku tagant ja viskasin kuivama. Järmine päev, ega ka siiamaani pole mingit probleemi olnud! Nüüd on Nokia 6020 Aku paneb üle nädala... Alles ostsin ka. :lol:

                  Comment


                    #24
                    Mina soovitan Nokia 6310i.Väga töökindel ja pika kõneajaga telefon. Samuti on normaalne 6230, mitte i versioon. i versioon on uimasem,kuna animatsioonimenüü jne võtab hoogu maha.Ise kasutan mõlemat ja ma ei kurda 6230 kõneaja üle. Minul peab aku keskelt 4 päeva,aga ma räägin ka väga palju.
                    Kõige parem kombinatsioon on 6230 6230i korpuses. B-)

                    Comment


                      #25
                      Kaua annab ühe teema üle vaielda? Igal telefonil omad head ja vead.

                      Comment


                        #26
                        Annab ikka! Kujutan enamvähem ette milline paanika tekkib ja ehk seda postitust ei taha keegi lugeda...avaldan ka arvamust. Mina olen aastatega aru saanud, et telefon mis seda nimetust väärib oleks, õigemini tootja, nimega Nokia-oman kokku umbes 30 telefoni, enamus neist Nokiad, palju seepärast, et on huvi telefonide vastu, n.ö. kollektsioon.Olen püüdnud kõik "eksponaadid" hoida töökorras ja selgunud on nii mõndagi, kõige kestvama akuga on minu arvates Nokia 7210, minu praegu kasutatav aparaat on toodetud 2003 aasta detsembris ja 2004 aasta algusest kasutuses, aku peab praegu vastu ca. 10 päeva (ööpäeva, ei mäletagi mil viimati öösel telefon välja lülitatud oli), lepingulise kliendina arve ~1 000 eeku/kuu.Sõnumeid saadan vähe.Wap-i kasutan tihti.AKUT VAHETATUD EI OLE. Kukkumise suhtes allergiat ei ole, see ka üks põhjus miks ta mulle meeldib, olen näinud, mis selle telefoniga kord tehti... , ikka töötas edasi.Järgmine on 6310i, sellega selline lugu, et kui seisma panin oli räägitud üle 400 tunni ja umbes aasta hiljem tööle lülitades oli akus 6 posti, seisma läks täis akuga, peale seda seismist kestis aku 6 posti veel 4 ööpäeva, siis sai uuesti laadima ja praegu ka seisab n.ö. jõude. Pidevas kasutuses on hetkel 4 telefoni eelmainit. 7210, 6510, 1100 ja äsja ostetud 1600, hea akuga on ka 6510, sellega minu nuhkimisele saadud andmetel räägitud alla 8 tunni, mis ka usutav, kuna eelmine kasutaja oli koolilaps.Toodetud oktoobris 2002, 16. veebruari hommikust alates on kasutusel olnud, laetud akust on praeguseks alles 6 posti, rääkinud olen temaga 23 minutit, öösel sisselülitatud! 1100 on rohkem niisama lauanurgal vedelemas-viimasel ajal kasutuses rohkem SMS-ide saatmiseks, ka tema lampi on olnud vaja kasutada, aku ka hea, kuna kasutan vähe siis ei oska ütelda, millal seda laadisin viimati, kuid vahepeal kui sõbra telefon oli laiali kasutas minu oma ja oli väga rahul, kiitis just aku kestvust ning laitis oma 6100. Viimane 1600 tundub küll vist eelmistele aku poolest ära tegevat, see juba üle nädala täis akuga olnud, ei teagi millest energiat ammutab-sellega selle aja jooksul olen rääkinud u. pool tundi, see laadimine selle telefoni jaoks 2. .Veel soovitaks telefonidest 6210, 3100, 6230 (mitte 6230i, see kehvema vastupidavusega, tuttav kes enne kasutas 7210, ütles kohe peale 6230i ostmist, et s... aku-ühesõnaga on see muidu hea telefon, kuid paraku rullikute telefon, sest panustatud on tilulilule, mis voolu neelab), 5210, 6150, 6110, ja muidugi ka 5110, viimased on lihtsalt "kuulikindlad", ka minu esimene telefon, mil veel praegu hing sees, oli 5110. Kui ikka on soov koralikku telefoni soetada siis-kui minu jutt jama tundub siis kinnitust leidub mujalgi-vaevalt mul selles osas teistest rohkem vedanud on. Ei hakka siin lahmima, et hea on ...8800-hind sel jah hea, ehk soovitavad seda ainult telefonidemüüjad ja vargapoisid, kuid kui telefoni kasutad selleks milleks see loodud siis, pole mõtet ära tõusta-pole mingi näitaja kas kasutad päevinäinud 5110 või tuliuut 8800, pigem 51 on just silma hakanud väga paljude inimeste käes, kes pole just asotsiaalse eluga/sissetulekuga. Õnneks hakkab see aeg mööda vist tasapisi saama kus 2.-3. klassi põnnid tulid kooli 6-7 kilose telefoniga, nädal hiljem oli see kadunud ja siis varsti ilmus uus, vaatamata sellele, et omal olid seljas secondhandist ostetud rõivad ja vanemad tööl ei käinud, elati abirahadest ja justkui mingi staatusenäitaja oli lapse telefon, fui rullikud! Igasugu kaamerad ja muu jura-olgu need iseseisvad aparaadid, kui kellelgi on vastuväiteid, siis enne kui ütlete, mõtelge hoolega...gigavatised muusikakeskused ja muu selline kraam?-paljud tõsimeelsed siinsed foorumlased seda asja usuvad-minu nägemus näiteks kaamerast on u. selline-miinimum on 7.1MP, sellist telefoni ei tea, aga mingi 2MP-ga pole ka miskitki teha, siis ostaks juba mingi Yakumo, v. mis ta oligi, paar aastat tagasi mingi üle 1000 eegu, K-arvutisalongis, välimus oli asjal päris omapärane-lihtne, kuid kvaliteet? Ja ikka saab odavamalt kui lollaka rullikutelefoni. 6310 üle kilo ja 2 MP-ne fotokas ka u. sama, ikka parem kui mingi Sony Ericson.

                        Ericsonid,Siemensid ja Alcatelid oma kogemusest täiega bullshit-võibolla siis just minule nii trehvanud, kuid kogu eelnev jutt vaid oma kogemuse põhine ja samas ei taha solvata ka muude telefonide omanikke, keda nende kasutatav aparaat ehk on hästi teeninud-igatahes jõudu valikuteks! h34r:

                        Comment


                          #27
                          Mida te arvate siemens cx65'st? Saaksin suhteliselt odavalt, kas on mõtet, kutsub suur ekraan.
                          Vaesel ajal on kärbes ka liha.

                          Comment


                            #28
                            Mis on odav hind? 100? Ühel tutaval ka selline telefon juba päris pikka aega olnud ja mina ei ole selle kohta kuulnud, et helistada ei saaks ja kui ta on mulle helistanud siis kõne kvaliteet normaalne, pole mingisuguseid katkestusi ja kahinaid täheldanud.Kui suur "ekraan" tõmbab siis on ju veel suure displayga telefone.

                            Comment


                              #29
                              mida ütlete 7270-ne kohta, see klapiga ja tavaliselt must, mulle see meeldib aga kui kellegil seee on siis palun avaldada arvamust

                              Comment


                                #30
                                see nokia 7270

                                Comment

                                Working...
                                X