Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Parima telefoni välja selgitamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Nii mina pooldan telefonidest 5100 Käis auto ratta alt läbi- Elas. Kukkus teiselt korrustel alla vastu betooni - Elas. Kukkus taskust veepange - vesi jõudis ainult sisemise korpuseni ja sedagi piiskade näol. Puudustest niipalju et nupud töötavad raskelt ja peale 1a kasutamist lagunes ära kile ja nupud lõpetasid töötamise, Aku oli norm arvestades et räägin palju. Nüüd 5140i ja see kyll nuppude seisukorrast parem aga vees upuks kyll ära, mitu korda kokku jooksnud (5100 mitte yhtegi korda aasta jooksul olgugi et igast asju seal peal jooksutatud), põrutuskindlust ka 5140-l ei tundu olevat.
    Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
    1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
    2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

    Comment


      #32
      Originally posted by xilinx@Mar 7 2006, 13:45
      Mis on odav hind? 100? Ühel tutaval ka selline telefon juba päris pikka aega olnud ja mina ei ole selle kohta kuulnud, et helistada ei saaks ja kui ta on mulle helistanud siis kõne kvaliteet normaalne, pole mingisuguseid katkestusi ja kahinaid täheldanud.Kui suur "ekraan" tõmbab siis on ju veel suure displayga telefone.
      Jutt oli 500 kroonist aga mees lõi ikka hinna 750 peale sest seda oli vaja teeninduses parandada aga tema ütles et nii väikest kasu ta ei taha saada mille pärast joosta.

      OT: praegu siemens m55 teen datakaabli, vahetan lambid, korpuse ära..äkki on skine ka menüüle ja läheb edasi
      Vaesel ajal on kärbes ka liha.

      Comment


        #33
        Küsimus

        Millise telefoni teie valikside, kui on valida kahe vahel Nokia N70 ja Nokia 6233.
        Sooviks teada saada nii ühe kui teise häid ja halbu pooli.

        Comment


          #34
          Vs: Parima telefoni välja selgitamine

          Üldiselt mõttetu teema..."Parim telefon...jne" Igaühele oma, nagu laulusõnad ütlevad. Kui maailmas oleksid olemas parimad auto-, telefoni-, siklite-, jalgrataste-, riiete-, jalanõude-, ja mille-iganes mudelid, siis oleks ju väga lihtne, kuid siis oleks maailm minu arust liialt must-valge.
          Aeg on energiahulk, mis jääb põhjuse ja tagajärje vahele.

          Comment


            #35
            Vs: Parima telefoni välja selgitamine

            kasutan 6310i-d, räägin ca 6-7h kuus, aku peab 3-4 päeva umbes, ühe korra olen kõlari välja vahetanud ja vahel on ekraan ka jamanud, ei saa vist ühendust vahel hästi - aga see on kiirelt mööduv olnud. minu arust hea töötelefon.

            Comment


              #36
              Vs: Parima telefoni välja selgitamine

              mina otsin moblat mis kuuluks sellesse klassi, mis on sõjaväe välitehnika. Ei mingeid lolle funktsioone, ainult helistamine. Võib 2m kõrguselt asfaldile kukkuda, kui mutta kukub, pesen lombis puhtaks ja räägin edasi.

              Comment


                #37
                Vs: Parima telefoni välja selgitamine

                Kui tahad niiskuskindlat tugevat telefoni,siis soovitan vana kooli erikut R310.Pole liiga väike,metallraamiga,niiskuskindel jne.Iseasi kellel selline veel töökorras on!

                Comment


                  #38
                  Vs: Parima telefoni välja selgitamine

                  kiidan ka ericsson r310-t
                  endal see olnud, tõsine tööloom (y)
                  vett ja kukkumist ei karda, ja töökindel ka.
                  aga suht raske leida sellist.

                  Comment

                  Working...
                  X