Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Nokia 6680 lukus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Nokia 6680 lukus

    Probleem on selline.Telefon - Nokia 6680.Võetud lepinguline liitumine Inglismaa "3" võrguoperaatoriga.Eesti kaardiga ei tööta.Otsin tarka inimest,kes aidata saab.

    #2
    tallinnas on see võimatu. loodame et kunagi tulevikus ......

    praegu peab arvestama ca. 2500 krooniga

    Comment


      #3
      kas siis tõesti kuidagi ei saa?

      Comment


        #4
        aga kas peab saama või ? inglismaalt telefone varastada ? või oskad sa sellele tegevusele muud nime anda ?

        Comment


          #5
          Aga igal 100 juhul 100-st ei PEA ju olema tegemist vargusega! Kasutasin kunagi venna Saksamaalt ostetud telefoni, mis regatud sealses D2 võimisiganes võrgus. EMT vihjas samuti viisakalt et väljamaal võib selle toruga rääkimine probleemne olla....
          Lukku peal ei olnud ja sai kasutada.
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            #6
            @KaruTec


            Tegemist on võrgulukuga, loe tähelepanelikumalt

            Comment


              #7
              Ehk sisuliselt järelmaksuga ostetud telefoni järelmaksu lepingu rikkumisega.

              Comment


                #8
                ...järelmaksu lepingu rikkumisega

                Täpselt. Ja seda võib lühidalt nimetada varastamiseks.

                Comment


                  #9
                  @KaruTec

                  Oled sa lepingutingimusi lugenud? Inglismaal saab telefoni tasuta kui sõlmid lepingu, mida sa selle telefoniga teed on juba su enda asi, peamine et kõnede eest on makstud

                  Comment


                    #10
                    oma meelest ma ei küsinud siin arvamust mingitelt idiootidelt,et arutada,kas ma olen mingi telefoni varastanud või midagi muud teinud.see ei ole praegu teemaks.paluksin vastata vaid mõistlikel inimestel,kellel midagi asjalikku öelda on

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by loom666@Jan 2 2006, 19:50
                      oma meelest ma ei küsinud siin arvamust mingitelt idiootidelt,et arutada,kas ma olen mingi telefoni varastanud või midagi muud teinud.see ei ole praegu teemaks.paluksin vastata vaid mõistlikel inimestel,kellel midagi asjalikku öelda on
                      Foorumil on siiski oma maine ja foorumis arutletavad teemad peavad jääma seaduse piiresse. Kui aidata siin igasuguseid pätte (ma ei ütle teema algataja kohta seda, sest ma ei tunne teda isiklikult), siis ei oleks see seadustega hästi kooskõlas. Samuti ei saavuta ükski inimene sõimlemisega oma eesmärki. Foorumis ei ole keegi kohustatud Sulle vastama, inimesed vastavad ja abistavad omast vabast ajas ja heast südamest- on halb seda ära kasutada.

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by loom666@Jan 2 2006, 19:50
                        mingitelt idiootidelt
                        Su kasutajanimi juba näitab, kuhu poole sa ise kuulud.

                        Comment


                          #13
                          ei saa mina aru...
                          inimene tuleb abi küsima, tevalo foorumi eesmärgiks ongi midagi sinnapoole: abistamine
                          aga hakatakse hoopis vargaks tembeldama...kui ei saa yhte moodi, siis saab teistmoodi!
                          ausaltöeldes saan ma autorist aru ja oleksin ka vb ise sellises situatsioonis nii mõnegi kena sõna nii mõnelegi öelnud, kuna selline asi ajab vihale!
                          ps. kas sa mõningaid tundmatumaks jäänud moblapoode oled sirvinud?

                          Comment


                            #14
                            Ei saa mina ka aru kuidas inimene ei suuda aru saada mis on varastamine ja mitte. Mine kurat poodi ja osta omale telefon, kui raha pole et telefoni osta siis sõida bussiga kohale ja räägi seal. Ja kui ikka pead "rehepappi" tegema siis ära vähemalt pasunda kõvasti.

                            Comment


                              #15
                              midagi uut ei ole antud kysimuses? :huh:

                              Comment

                              Working...
                              X