Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Nokia või Siemens

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Nokia või Siemens

    Kui valida millist uut telefoni osta siis kumb on parem, kas Nokia 3510 või C55
    "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

    #2
    ma vaatan, et siemens asjalikum
    võrdle ise esmofoni lehel
    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

    t-linespeakers.org

    Comment


      #3
      C55 loomulikult

      Comment


        #4
        C55 loomulikult
        on jah c55, eelis kasvôi selles, et saad arvutiga GPRS-i teha. Hea pisike on kaa(paras naiste suurus, minu jaoks tegelt liiga väike)
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #5
          Ma ise arvasin ka, et aeg marki vahetada. Siemens jätab parema mulje, 3510i värviline ekraan aga on suht halvasti nähtav ilma valgustuseta ja ega see graafika seal ka midagi head pole. Pealegi saab siemensiga kana häält lindistada ja see on juba midagi uut
          "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

          Comment


            #6
            aga eerik T39?
            KES SOOVIB, SEE PROOVIB

            t-linespeakers.org

            Comment


              #7
              nokia 3510 on hea telefon...hea aku...gprs...ja ple eriti kallis

              Comment


                #8
                loomulikult Siemens C55 hea odav ja teeb igasugustele nokiatele ära. Mäletan kui korraga tuli välja Siemens C35 ja 3310 C35 oli juba Wap olemas, kui nokia omale 3330 pidi tegema. Suht lolli kindel telefon. Ise kassutan juba paar kuud C55 ja täiesti norm tel. (paneb kõik naised õhetama

                Comment


                  #9
                  Eh minu arvates ikka Nokia..Siemensil pole isegi õiget disaini :P Ega sellel 3510 pole midagi viga..maybe ekraan on natuke tume kui taustav. pole sees..

                  Comment

                  Working...
                  X