Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

3510i

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    3510i

    kas 3510i ei saagi igale nimele eraldi lugu panna. Ma ei mõtle neid 35-te lugu mis kaasas on vaid Galeriisse salvestatud lugusid, nii et erinevatel nimedel ka erinevad Galeriist valitud lood.Saab panna ju ainult ühe selle vaikimisi.

    #2
    Ei saa jah panna, läksin isegi selle õnge ja viisin sita kohe poodi tagasi, kuna mulle öelgi, et saab ja veel öelgi, et telefoni mahub 150sms, tegelt mahub 50sms ja üldse on see sitem telefon kui 3510 ise. Ainuke hea asi on see rahakott seal.
    msn: pois11@hotmail.com

    Comment


      #3
      Kas selle probleemi vastu siis rohtu pole? Endal samuti 3510i ja tahaks Galeriist personaalseid helinaid määrata. Või tuleb lihtsalt softiuuendust oodata ja loota, et see viga parandatakse? Hetkel vist v4.44 kõige uuem, see mu omal ka peal.

      Comment


        #4
        See 3510i on kaduv telefon. Kahtlen sügavalt kas talle enam olulisi softiuuendusi tuleb.

        Kas selle probleemi vastu siis rohtu pole? Endal samuti 3510i ja tahaks Galeriist personaalseid helinaid määrata. Või tuleb lihtsalt softiuuendust oodata ja loota, et see viga parandatakse? Hetkel vist v4.44 kõige uuem, see mu omal ka peal.

        Comment


          #5
          See 3510i on kaduv telefon. Kahtlen sügavalt kas talle enam olulisi softiuuendusi tuleb.

          Kõik telefonimudelid muide on kaduvad! Softiuuendusi 3510i-le on tulnud ridamisi, ei näe põhjust, miks enam ei peaks.

          Comment


            #6
            Ega neid rohkem tulnud polegi kui 3.40 mis algselt peal oli kõigil, siis 3.51, 4.01 ja 4.44 praegu viimane. Viimane soft tuli 2 kuud tagasi.


            Kõik telefonimudelid muide on kaduvad! Softiuuendusi 3510i-le on tulnud ridamisi, ei näe põhjust, miks enam ei peaks.

            Comment


              #7
              Ei saa jah panna, läksin isegi selle õnge ja viisin sita kohe poodi tagasi, kuna mulle öelgi, et saab ja veel öelgi, et telefoni mahub 150sms, tegelt mahub 50sms ja üldse on see sitem telefon kui 3510 ise. Ainuke hea asi on see rahakott seal.
              kuule äki tooksid välja 3510i miinused ja mille poolest 3510 parem on?

              Comment


                #8
                lähed telefoniraamatusse,otsid nime,siis vajutad andmed,siis valikud,siis määra helin.... : : :

                whats the problem

                Comment


                  #9
                  äkki oleks tark ühte helinat hoida, siis ei pea iga helina peale vaatama, "kas see on tõesti minu telefon?"
                  KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                  t-linespeakers.org

                  Comment


                    #10
                    Oleks tore, kui eelnevad postitused läbi loeksid! > Jutt käib Galeriisse salvestatud omatiritud helinate kohta! Äkki tark mees, nagu sa oled, õpetad meile seda tegema???
                    lähed telefoniraamatusse,otsid nime,siis vajutad andmed,siis valikud,siis määra helin.... : : :

                    whats the problem

                    Comment


                      #11
                      tead osta lihtsalt teine telefon - see on paras kummik mitte telefon

                      Comment


                        #12
                        3o ne seeria normaalsed telefonid algavad mudelist 3100

                        Comment

                        Working...
                        X