Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Jootejaam LED'i vahetuseks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Jootejaam LED'i vahetuseks

    Tahaks osta Welleri jootejaama. Enamik jootmisi oleks telefonidel LED'ide vahetus, kuid selleks soovitati mitte üle 15W kolbi. Kuidas siis asi tegelkult on, kas tohib ilma muretsemata ka selle 40W'ga minna telefoni surkima või on suur oht miskit läbi kärsatada?

    Sellel kolvil on ka vahetatavd otsikud, kas kaasasolev 3,5mm'sega pääseb ilusti nt 3310'l LED'ile ligi või peaks ostma 2mm'se otsiku?

    #2
    Sellel pidi vist otsikuid nagu leiba minema? Kuna enda kolb paar päeva tagasi läbi põles, siis mõtlen samuti selle jaama peale. Kas tasub osta?
    Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

    Comment


      #3
      Dioodide jootmiseks pole vaja mingit erilist kolbi mina näiteks ostsin oomikast omale 160 kulli eest ühe väikse kolbisee tahab saada 12V ja on 8W see on hia pisike kolb ja saab ilusti telefonide kallal nikerdada.

      Comment


        #4
        Siis nagu mõttekam osta nt 12V kolb ja trafo?

        Comment


          #5
          minuarust küll kuna minul on see päris vastupidav ka olnud olen sellega oma 50 telefonil kindlasti lede vahetanud ja arvan et kestab veel paljugi edasi.Trafo ei pea olema täpselt 12V minul on seal 7.5V taga ja joodab väga hästi.

          Comment


            #6
            Kust sa sellise kolvi oomipoest leidsid, ma vaatasin ka netis, kuid ei torganud k[ll silma. "kki [tled selle toote koodi, v]i kust ma selle sealt leian. Mitme mm otsik selle kolvil originaalis on kui oomist osta????
            Nokia/Huawei/Sony/SonyEricsson/Motorola/LG/Samsung/Chinese MTK/Sagem

            Comment


              #7
              See ongi. Ostsin ise ka selle ära, odav ja ajab minule vajalikud asjad ära

              Comment


                #8
                seesama jah aga algul on temaga eba mugav tehakuna tal on see ots liiga pikk mina surusin selle otsa vastu lauda ja läks sisse poole siis on ta lühem ja mugavam teha.

                Comment


                  #9
                  T;;tab see kolb AC v]i DC voolu pealt.
                  Nokia/Huawei/Sony/SonyEricsson/Motorola/LG/Samsung/Chinese MTK/Sagem

                  Comment


                    #10
                    No kirjeldusest jääb mulje, et DC peal:

                    Toide 12 V=/8 W

                    Comment


                      #11
                      Tavaliselt küttekehadel ei ole vahet, kas vahelduv või alalis. Nii et ehk käib mõlemaga sama hästi?

                      Comment


                        #12
                        Mina olen isegi autos sigareti sütajast sellega jootnud ja töötab mõlemaga minuarust oma katsetuste järgi võttes.

                        Comment


                          #13
                          Mina võtan voolu Nokia 1611 laadijast, 10v toidab kolvi ilusti ära. Surusin ka otsa sissepoole, no ei oska sellise raha eest paremat tahtagi

                          Comment


                            #14
                            Kõik keda ma tean kes on selle ostnud on sellega rahul kaasa arvatud mina niiet soovin sullegi head jootmist.

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by bigmarx@Jun 9 2003, 10:58
                              Tahaks osta Welleri jootejaama. Enamik jootmisi oleks telefonidel LED'ide vahetus, kuid selleks soovitati mitte üle 15W kolbi. Kuidas siis asi tegelkult on, kas tohib ilma muretsemata ka selle 40W'ga minna telefoni surkima või on suur oht miskit läbi kärsatada?

                              Sellel kolvil on ka vahetatavd otsikud, kas kaasasolev 3,5mm'sega pääseb ilusti nt 3310'l LED'ile ligi või peaks ostma 2mm'se otsiku?
                              Ma ei saa aru, miks peaks ostma jootejaama väikese võimsusega selle jaoks. Ostad võimsa jootejaama ja regullid temperatuuri madalaks. Ega see võimsus siis tähtis pole vaid ikka kolvi otsa temperatuur.
                              Kui ostad mingi lahja riistapuu siis midagi muud ei saagi nagu teha ju.
                              PIC16F877A

                              Comment

                              Working...
                              X