Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

kõnekaart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kõnekaart

    selline küsimus et milline kõnekaart on kõige parem...tahaks endale uut soetada aga ei tea millist
    muidu olen mõelnud pop-i ja zen-i peale..

    #2
    Vs: kõnekaart

    See oleneb ikka sinu kõneharjumusest - mis võrgus on sõbrad, kui pikad on kõned jne...

    Comment


      #3
      Vs: kõnekaart

      Ise olen Zeni kasutanud ja rahule jäänud

      Comment


        #4
        Vs: kõnekaart

        Ehk tuleb liitumine mõne paketiga odavam kui kõnekaart(ise olen Eliisa klient ja olen rahul).

        Comment


          #5
          Vs: kõnekaart

          Kasutan mitu aastat Simpelit(nr on kogu aeg sama olnud) ning nüüd õnnistati mind iga kuise tasuta kõneajaga 600 sekundit
          The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
          Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
          Projektide pildid
          Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
          http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

          Comment


            #6
            Vs: kõnekaart

            Praegu on lepinguga diil99. 99 senti on igasse võrku igal ajal. Minimaalne kuutasu on 99 eeku, alla selle ei tule. Sõnumid tulevad sellele arvle peale...1 eek per sõnum.

            Comment


              #7
              Re: Vs: kõnekaart

              Mina istun EMT lepingu all ja ei kurda. Levi on kõikjal olemas ja hind pole ka just see kõige hullem. Arve on tulnud 150 kanti iga kuu (ei ole just kõige tihedasem kõneleja aga kui juba kord toru kätte võttan, siis alles räägin).

              Comment


                #8
                Vs: kõnekaart

                Võibolla sobib Smart?
                Smart kõnekaardiga saab 30 päeva teisele Smardile minutitasuta helistada (kui laed vähemalt 150.-). Samal ajal kogub vastuvõtja iga vastuvõetud minuti eest 30 senti, mis lisatakse 150.- juurde.

                Comment


                  #9
                  Vs: kõnekaart

                  minu arust see enam ei toimi,et saad igalt vastatult kõned 30 senti endale.seoses hindade alandamisega kadus see teenus ära.
                  http://www.auto24.ee/products/detail...377&rhash=477a

                  Comment


                    #10
                    Vs: kõnekaart

                    see enam ei toimi(30 senti),seoses hindade alandamisega.
                    http://www.auto24.ee/products/detail...377&rhash=477a

                    Comment


                      #11
                      Vs: kõnekaart

                      Ma ütleksin, et neid va paketi hindu muudetakse pidevalt erisuundades. Vahel tasuta, vahel mkasad jälle kõvasti.

                      Üldiselt leian, et liitumine üks parimaid variante. Kuna ei pea absoluutselt mõtlema, kui palju sul kõneaega veel on jne. Räägid täpselt nii palju kui vaja, vastasel juhul jäävad äkki vajalikud kõned tegemata. kõnekaardi süsteem vast sobiks pigem mõnele väiksele, kelle emaisa hoiaksid ära selle, et tuleks järsku maksa tuhande kroonist lollitamist.

                      Ise kasutan EMT liitumist (ISIC kaardiga saadavat Ylicool vms paketti). EMT tuntud oma levi headusega. Hinnad ka täiesti vastuvõetavad. Samuti toimib rahvusvaheline.

                      Kuigi kaartidega pakutakse igasugu ahvatlevaid pakkumisi ja tasuta rääkimisi, siiski pooldan liitumist. Räägid palju vaja, ei ole paanitsemist, et kus saaks keset metsa uut kõnekaarti vms.

                      Comment


                        #12
                        Vs: kõnekaart

                        Alla Ratemobiili ei saa kõnealla tullagi!!

































                        Erilahendused.
                        PS või mail.

                        Comment

                        Working...
                        X