Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Nokia 9500 wifi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Nokia 9500 wifi



    Hei

    Sai ostetud selline aparaat nagu Nokia 9500. Aga probleemiks on see, et ei saa kuidagi wifit kasutatud. Olen küll üritanud mitmes kohas netti pääseda, kus tasuta wifi levib, aga leht jääbki nagu laadima. Ainuke koht, kus olen mingi lehe ette saanud, on Statoili tele2. Seal tuleb lahti see leht, mis teatab, et peab installima endale vpn-i - see on kõik.

    On järsku keegi ka sama telefoni omanik ja oskab kommenteerida või juhiseid anda, mis teha, või ei peagi selle aparaadiga sedasi netti saama?

    #2
    Vs: Nokia 9500 wifi

    Selle mudeliga ei tea, aga E60-l pidi menüüst: Menüü/Vahendid/Seaded/Ühendus/Pöörduspunkt muutma vastava pöörduspunkti WLAN-võrgu rezhiimi seadesse Juhuvõrk (Ad-Hoc), mitte Infrastruktuur.
    Osa wifi võrke justkui tahtis Juhuvõrgu seadet.
    Proovi äkki aitab.

    Comment


      #3
      Vs: Nokia 9500 wifi

      Njah, katsetasin täna veel erinevates kohtades ühendust saada ja Haabersti LOV'i juures saingi ilma midagi muutmata. Mõnes teises kohas jamasin niiet vähe, aga tolku midagi. Järsku mac'i filtritel mingi vahemik peale pandud ja telefoni mac jääb millegi pärast sellest välja?
      Aga muidu üldse kuidagi vähe on selle telefoni kohta küsimusi-vastuseid eestikeelses Weebis. Mul veel sada jama selle telefoniga, aga pole kellegiga arutada kah. Huvitav, kas kõigil teistel Eestis töötab kõik perfektselt, või kasutavad nad seda telefoni tõesti ainult helistamiseks?

      Comment


        #4
        Vs: Nokia 9500 wifi

        Jah, eestikeelset infot on vähe. Küll aga venekeelset, näiteks: http://www.my9500.ru/

        Tahad mingeid programme vm., trüki Googlesse "Nokia series 80" ja vastuseid tuleb kõvasti. WiFi-ga on tõesti paras proovimise värk, aga vaevalt keegi seda telefoni ainult helistamiseks ostab. Suur klaviatuur on juba väärtus omaette!
        Nokia 9500 kasutab Symbian v.7 platvormi ja sellele peaks programmikesi ja muid vidinaid ikka jätkuma.
        Telefoni MAC aadressi peaksid nii teada saama: *#62209526#
        Iseasi kas seda ka vaja on.
        Kui vene keelt jagad, siis seal korralik ülevaade: http://www.my9500.ru/articles/index....9500&newfile=7

        Minu E60-le, kus kasutusel Symbian v.9.1 on veel üsna vähe programme
        viimati muutis kasutaja sebastian; 21 m 2006, 11:45.

        Comment


          #5
          Vs: Nokia 9500 wifi

          Jah, programme sellele on küll palju, aga enamus ikkagi kahjuks üsna mõtetud. Tõesti kasulikku leiab siiski vähe.




          Kunagi oli mul selline 9110. See oli ikka kokkuvõtes täielik ruumi raiskamine taskus. 9500-l vähemalt gprs, millega kirjad saab saadetud ja vastu võetud, muud ma nagu ausaltõeldes ei kasutagi eriti(muusikat kuulan vahest ka ja ühe filmi olen ka ära vaadanud).
          Välismaiseid lehti olen uurinud küll, aga on lihtsalt teemasid, mida sealt ei leia. Näiteks, kuidas Selle Statoili wifi läbi vpn-i tööle saaks jne..

          Comment

          Working...
          X