Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Mobiil ja magnet?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mobiil ja magnet?

    Vanadel mobiili akudel oli mingi metall sees,et sai panna auto armatuurile magneti ja siis sinna külge telefoni! Uutel telefonidel vist seda ei ole. vähemalt minu omal!
    Kas võib panna ise kaane alla mingi metalli tüki,et jääks magneti külge või kahjustab see uusi mobiile?

    #2
    Vs: Mobiil ja magnet?

    Esmalt postitatud madis55 poolt
    Vanadel mobiili akudel oli mingi metall sees,et sai panna auto armatuurile magneti ja siis sinna külge telefoni! Uutel telefonidel vist seda ei ole. vähemalt minu omal!
    Kas võib panna ise kaane alla mingi metalli tüki,et jääks magneti külge või kahjustab see uusi mobiile?
    Kahjuks ma ei tea kas sa saad oma telefoni kinnitada, aga ma tean juhuseid, kui magnet on puutunud telefoni klapi välimist ekraani, mille järel enam see ei tööta. Järelda ise, kas tahad proovida
    Vaesel ajal on kärbes ka liha.

    Comment


      #3
      Vs: Mobiil ja magnet?

      Metall oli aku sees aga uutel telefonidel on uut tüüpi akud ja sinna magnet ei hakka.Uutele tel. tagumisele kaanele kinnitatakse metallteip ja asi korras!!!!

      Comment


        #4
        Vs: Mobiil ja magnet?

        Ma ise ka kaldun arvama, et võib. Telefoni kasutusjuhendis,ei ole mingit keeldu magnetite külge paigaldamise kohta!

        Comment


          #5
          Vs: Mobiil ja magnet?

          vanad olid ni akud,aga uued Li.ise kasutan 6230,tagumise kaane alla panin metalllindi riba ja asi korras!
          http://www.auto24.ee/products/detail...377&rhash=477a

          Comment


            #6
            Vs: Mobiil ja magnet?

            Magnetil ei tohiks olla mingit mõju lcd ekraanile. Magent võib ju mingeid rauast esemeid telefoni sees nihutada, mõne klemmi lükkab kürvale või midagi nii, kuid see rohkem kokkusattumus, eks ta läheks järgmise koputuse korral isegi paigast.

            Comment

            Working...
            X