Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

nokia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    nokia

    kas keegi oleks nii lahke, et kirjeldab step-by-step eesti keeles ära, kuidas telefoni softi uuendada ja 3310 3315 muuta. palun mitte mingeid linke panna, kust otsima peab. soovitavalt programmide linkidega. fbus/mbus kaabel on mul olemas. softi versioon 4.45
    hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

    #2
    Kõigepealt vajad veel ka flasher-kaablit.See käib LPT-porti.http://nokia.prolidi.cz/kabely/flasher.gif Kui ise ei viitsi teha,siis Tevalo peaks seda müüma kah.Muidugi mitte nii odavalt,nagu see ise tehes tuleks.Kivi maksab mingi 7-8 EEKu ja ülejäänud juppideks paned,mida kätte saad.Väärtused võivad vähemalt 50% ulatuses kõikuda.Kuna Sul on Nokia 3310,siis Btemp- ja Vpp-otsi Sul vaja ei lähe,neid on vaja näitex 3210-l.Kui Sul flash-kaabel olemas,ex anna teada.Momendil ei viitsi rohkem seletada Tegelt tuleb nagu meelde,et ma olen sarnast juttu siia kunagi juba postitanud.Otsi...
    Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
    Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

    Comment


      #3
      aga kas siis fbusi/mbusiga ei saagi? mis nendega siis teha saab?
      hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

      Comment


        #4
        Fbus/mbus kaabliga saab logosid/helinaid edasi-tagasi liigutada,FAID-i uuendada(peale softivahetust),näiteks Tele2 lukku maha võtta,IMEI-d muuta,turvakoodi vaadata ja ka softi uuendada 3315-x.AGA,sel juhul peab moblas juba olema vähemalt 5.45.Sul on vanem soft,selle asemel tulex enne uuem panna.Flash-kaabliga.Sel juhul on muidugi kõige lihtsam panna kohe uusim 3315.
        Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
        Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

        Comment


          #5
          edasi-tagasi??? minu kaabel liigutab ainult telefoni poole. nokia logoeditoriga.
          hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

          Comment


            #6
            Jah,helinaid saab ainult üles laadida,aga kõiki pilte saab ikka üles-alla laadida.Kui Sul on poest ostetud kaabel,siis need on pahatihti siiski ainult mBus,mitte fbus.See väike lüliti kaabli peal on rohkem iluasiMa ei ole kindel,kas Logomanager mBusiga nii hästi hakkama saab.Ise olen Logomanageriga fbusi kasutanud.
            Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
            Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

            Comment


              #7
              krdi oomipood.. myyvad mulle rämpsu. pakendi peal oli kiri fbus/mbus, aga mitte mingit lylitit tal kyljes ei ole. kumb kaabel ta siis on? maksis 175 raha.

              EDIT:ehk siis selle kaabli asukoht: http://www.opood.ee/index.php?t=k_ki&i=777039
              hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

              Comment


                #8
                krdi oomipood.. myyvad mulle rämpsu. pakendi peal oli kiri fbus/mbus, aga mitte mingit lylitit tal kyljes ei ole. kumb kaabel ta siis on? maksis 175 raha.

                EDIT:ehk siis selle kaabli asukoht: http://www.opood.ee/index.php?t=k_ki&i=777039
                omal samad kogemused sealt poest C55 kaabliga , maksis 220eeki ja pärast ehitasin ringi...
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment


                  #9
                  saab teda siis ringi ehitada? äkki viitsid skeemi anda mille järgi teha? aga kui niimoodi mitme inimesega juhtub.. tarbijakaitsesse?
                  hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

                  Comment


                    #10
                    saab teda siis ringi ehitada? äkki viitsid skeemi anda mille järgi teha? aga kui niimoodi mitme inimesega juhtub.. tarbijakaitsesse?
                    kindlasti saab kôigepealt tuleb uurida mida see kaabel endast sisaldab. Proovi näiteks logomanageriga, sealt vali fôigepealt fbus ja kui töötab siis ka mbus . see mis ei tööta järelikult puudub sellel kaablil. Kui ei tööta midagi, siis tôenäoliselt praakkaabel. Muide minu c55 kaabel kubises vigadest - alates sellest et telfonipistikus olid handsfree otsade külge data asjad lastud...
                    aga skeeme netis ju küll..
                    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                    Comment


                      #11
                      logomanageris töötab mbusina.. tevalo myyad on tõeliselt abivalmis -saatsin eile õhtul tevalo@tevalo maili koos skeemiga, äkki otsivad jupid valmis, nyyd lähen ainlt järgi. ;D keegi veel sellist teenust kasutanud on?
                      hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

                      Comment


                        #12
                        hmm mulle andsid küll oomipoes raha tagasi kui ma rahul polnd selle kaabliga mis ma sain.

                        ise tehes on see jama et ma vihkan neid sajajalgsete tinutamist või trykkplaadi tegemist
                        Andke andeks mulle minu lollid küsimused
                        nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

                        Comment


                          #13
                          hmm mulle andsid küll oomipoes raha tagasi kui ma rahul polnd selle kaabliga mis ma sain.
                          ise tehes on see jama et ma vihkan neid sajajalgsete tinutamist või trykkplaadi tegemist
                          Siis oli järelikult enda soov viga otsida väiksem

                          Kusjuures see minu vea otsimine algas arvuti compordi testimisega ja ei paanud tähelegi kui juhtmel juba tükid taga olid
                          Muide selliseid kuni 10 elemendilisi aju tinutan rippmontaazis ja lasen pärast liimipüstoliga üle
                          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                          Comment


                            #14
                            tre....

                            nii...tundub et siin räägitaxe tarka juttu....
                            Tegin omale flashi kabla....dejani...täna ommikul akkasin siis proovima ajaviitex..rolis 4.77ga.panin flash...read...ja luges mu telefuunist miskit välla, luges nii et kõik OK, aga dumfile on skipped, ma ei tea kas see on yldse oluline.see sex..
                            Siis tekkis probleem...nagu mina aru saan sis tunnistab see rollis proge ainult fls, bin ja rom faile...aga minu softi paketide lõpus, vai kuda neid nimetada,selliseid laiendeid pole...et kas kirjutan ise sinna lõppu need laiendid..ja teine probleem veel....et kui panen siis nagu flashima(flash>write), siis lõõb ette veateate--file size must be n*64kb....jutt sai nyyd suht segane kindlasti , aga äkki keegi jagas välla millest jutt..

                            Comment

                            Working...
                            X