Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

8850 värvimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    8850 värvimine

    On keegi kunagi teinud? Mul jõle koledaks kulunud, teeks noorenduskuuri. Huvitaks just, et millist värvi peaks kasutama, peaks jääma sama värvi, mis originaalis.
    Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

    #2
    Tavaline matt spray peax kõlbama.Ainult vaata,kas ta plasti ikka värvib.Autovärvid on veel paremad,aga siis on ka tuttavat automaalrit vaja.Ise olen tavalise sprayga värvinud.Muidu kena,ainult kriimud jäävad peale.Need sprayd ei tekita kuigi kõva kihti.Ma tegin küll läikiva värviga,sellepärast soovitangi matti.
    Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
    Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

    Comment


      #3
      aerosoolis müüdavad autovärvid pidid selleks otstarbeks parimad olema. pärast on soovitav üle lakkida.

      ps. kas odavam ei ole poest uus, vahetatav korpus osta?
      GSM: 5039624

      Comment


        #4
        kas odavam ei ole poest uus, vahetatav korpus osta?
        8850 korpus on ju mingist metallimoodi materjalist, mitte plastmassist, ning tootja poolt ei ole ta ka ette nähtud tavakasutajal vahetamiseks (klapp ja kruvid), seega julgen sügavalt kahelda, et uus korpus väga odav oleks.
        Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

        Comment


          #5
          korpusele tuleb vähemalt panna kolm kihti värvi peale ja siis ta üle lakida, eriti läikivate värvide puhul, need on nagu natuke õrnemad kui matt värvid...nii et kolm kihti värvi pluss lakk ja ongi valmis
          sõna üles!

          Comment


            #6
            Enne värvimis loomulikult töödelda, st ära matistada ja kui plastikut ka on korpusel siis peab plastiku krunt olema - sellepärast spray maha koorubki , et ilma krundita värvite.
            Ise olen ca 5 korpust värvinud - kõik auto sprayga.
            "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

            Comment

            Working...
            X