Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Win XP-ga ei tööta proged

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Win XP-ga ei tööta proged

    On selline mureet eriku ja simensi proged ei taha ültse
    toimida win xp keskonnas nagu com port ei töötaks samas enne oli win 98 ja ei olnud mingid muret.oskab keegi midagi öelda selle kohta äkki peaks ka mingit lisa proget kasutama nagu flasher477 kasutad userporti,ainuke proge mis normaalselt töötab on NokTool1.9

    #2
    proovida võib compatibility mode vahetamist. paremklõps progel=>compatibility=>run this program in compatibility mode for windows xx

    Comment


      #3
      njaa...xp-ga proovisin eile seda rolis4.77t...ei tyyta jah....kas on olemas selline proge et panna xp ja rolis omavahel tyyle.....samas täna 98ga rolis tyytab...ag anoktool ja logomanager töötavad xp-ga ka ilusti jah..

      Comment


        #4
        See ei ole küll vastus aga ühes masinas saab jooksutada nii xp`d kui ka 98!

        Comment


          #5
          mul endal ongi nii hetkel aga tahaks et oeleks üks normaalne värk. Kuidagi peaks vast saaam

          Comment


            #6
            WinNT kerneliga opsüssidel on pordid progedele kinni -> niisama proged ei saa igasugu rauda näppida, kõik peab käima läbi nullringi draivri. Asjast aitab üle selline vidin nagu UserPort, otsi guuglist. Vaatad device manangerist oma com-pordi aadressi ja siis sisestad selle userporti ja see laeb vastava draivri alla ja kõik ok.
            Suht tavaline, et com1 on 3f8-3ff ja com2 2f8-2ff, lpt on 378-37f (kõik on hex-numbrid)

            Comment


              #7
              Ostsin lapaka ja kah nyyd selle probleemi ees. Ennem töötasin selliste asjadega win98ga aga lapakale ei saa win98 peale panna tekib mingi riistvara jama.
              Äkki keegi räägiks sellest userport´ist natuke. Ma proovisin kah seda lpt porti selle kaudu lubada aga tekkis jama: device manageris oli seal lpt1 kaks I/o-d, yhe sain paika aga teise kohta ytles et syntax error(startaadress-stopaadress), kuigi oli õige.
              I/O sellised:
              0378-037f
              0778-077f

              Kas biosist peab määrama kah kas epp või ecp...?
              ja kas seal userportis peab mõlemal kõik ära kustutama ja ainult selle enda lpt1 aadressi panema? ja siis võib selle userporti kinni panema ja peab asi töötama ??? või kuidas?? aga igatahes mul tööle ei hakanud.

              äkki saab veidi nõu
              ja äkki saaks selle userporti kah, äkki mul mingi vana ja mittetöötav asi.
              sest praegu töötan virtual pc kaudu aga sellega veits tyytu
              Tahaks väga õppida aga ei ole eriti võimalust ja aega

              Comment


                #8
                pmst võid ka seda kasutada: http://www.direct-io.com/

                Comment

                Working...
                X