Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Eeriku poeg 768

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Eeriku poeg 768

    Just, sellel ütles hiljuti sisemine spiiker üles, vigiseb hädavaevu. Helinate piiks on korras.
    Küsimus: kas viga võib olla vaid valjukas (niiskus, odav konstrui või mõlemad) või peaksin hakkama võimendit parandama (kui see jälle mingi suure klotci sees pole). Signaal nagu moonutatud ei ole (ossi peal samuti) aga VÄGA vaikne.
    Spetsid, teie kogemusi vaja!
    Tänks!
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    #2
    Mul on 628 oma üle aga see vist mõõtmetelt suurem.

    Comment


      #3
      Minu Eerikul on plämpa 15mm diameetriga.Ega sinna suuremat eriti mahu küll. Aga mõõda üle ja anna teada. Ja kui viitsid, mõõda ka takistust. Minu omal on hetkel 140 oomi! Kahtlaselt palju aga muidugi kõlar pole takisti mille väärtus võib kasvada. Ta peaks olema katkestuses ...või korras.
      Pilt: www.hot.ee/felch/eerik.jpg (680kB)
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #4
        Vaata meile

        Comment


          #5
          Eerikul läks nüüd köha üle Tänud Laurile!
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment

          Working...
          X