Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

probleem..??!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    probleem..??!

    kui ma selle mbusfbus kaabli hiire pessa topin siis hiir enam ei tööta ju. a kuda ma siis programmi kasutada saan kui hiir ei tööta...???
    sõna üles!

    #2
    aga osta siis usb või ps/2 porti käiv hiir kui sul ainult üks com port on ja sinna hiir käib

    Comment


      #3
      aga arvuti näitab mul kahte com porti aga kui pilk visata arvuti taha siis seal on aint üks com port no ma ei tea miks ta siis näitab. näitab et olemas on com1 ja com2 ???!!
      sõna üles!

      Comment


        #4
        aga arvuti näitab mul kahte com porti aga kui pilk visata arvuti taha siis seal on aint üks com port no ma ei tea miks ta siis näitab. näitab et olemas on com1 ja com2 ???!!
        Teise pordi karvad(otsad) on kindlasti emaplaadi peal olemas
        Otsi arvuti romulatest seda com pesaga juhet, mille teine ots emaplaadile läheb.
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #5
          Äkki teine COM pistik on 25 pinine, Lihtsalt sa ei tunne ära? Siis vaja vaid adapter vahele, mis teeb 25-pinisest => 9-pinise.

          Comment


            #6

            http://www.links.ru/cbl/rs232DB25-DB9.html

            Comment


              #7
              mingi suurem pesa on küll seal ple kunagi teadnud mida see tegema peaks võibolla ongi see...
              sõna üles!

              Comment


                #8
                ei viitsind uut teemat alustada aga tahtsin küsida, et kas nokia 3310-le saab ka panna helistajate grupi logo, mul nagu seal logomanageris näitab seda et nagu saaks panna aga äkki oskate täpsemalt öelda. Ja siis veel seda ka et kas 3310-le saab panna liikuvaid pilte, kui siis millise programmiga neid teha saab???
                sõna üles!

                Comment


                  #9
                  kui keegi teab ja on nii lahke siis ta võiks oma tarkust jagada
                  sõna üles!

                  Comment


                    #10
                    http://nokiafree.org/forums/f21/s69ca4531b...de48621184ed62a

                    seal peaks olema infi ja juhendid mida ei saa ja mida saab ning kuidas 33 teha 8)
                    elu on liiga lühike et seda raisata

                    Comment

                    Working...
                    X