Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

alcatel ot301 ei lae

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    alcatel ot301 ei lae

    tlefon muidu ise kõik korras lülitub sisse ka 5 sekiks kuna aku väga tühi aga enam laadida ei saa, kontrollisin laadija üle see kõik töötab... telefoni kontaktid on ka nagu puhtad aga ei taha laadida. milles probleem võiks olla?

    #2
    kirjutab ekraanil midagi vo~i?
    ja proovi teise akku..

    Comment


      #3
      tal pole energiat et midagi kirjutada, ja kuhu teise auku ma veel selle pistan?

      Comment


        #4
        ;D
        ...Laena sõbra käest teine aku ja vaata mis sellega juhtub. Ja proovi oma akut mõnes teises telefonis....

        Comment


          #5
          ...seeja"rel kirjuta mis toimus 8)

          Comment


            #6
            arvatavasti sul aku suht vana, mul tegi kah vahest seda nalja, aga kui uuesti panin hakkas laadima

            Comment


              #7
              hmm aku jumala korras peab 5+ päeva vastu... pole kuskil proovida kah, aga arvan et aku on nagu korras, täiesti müstika telefon töötas laitmatult aasta ja veerand, ja järsku üks öö enam ei lae... ei saa pihta

              Comment


                #8
                Ma ei tea palju see aitab aga sama lugu oli mul kunagi Eerik GF628-ga. 1 päev enam ei lae ja kogu lugu. Garantii korras laeti soft uuesti peale (parandatud ver. vist?) ja töötas nagu vana mees.
                - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                Comment


                  #9
                  Ma ei tea palju see aitab aga sama lugu oli mul kunagi Eerik GF628-ga. 1 päev enam ei lae ja kogu lugu. Garantii korras laeti soft uuesti peale (parandatud ver. vist?) ja töötas nagu vana mees.
                  miskit pärast usun ka et softi viga võis olla... vanaisal ka mingi eerikupoeg sellel oli ka sama jama et kui kaablit taga polnud siis vilkus 2 korda sekundis ERICSONI KIIRLAADIMINE aga kui laadima panna siis ei laadind sittagi. aga enda telefonil paisatvad kõik klemmid terved puhastasin neid ja laadija ka korras...

                  Comment

                  Working...
                  X