Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Probleem sony Ericsson z530i wapi häälestamisega.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Probleem sony Ericsson z530i wapi häälestamisega.

    Mul on siis selline probleem selle telefoni wapi häälestamisega, et olen tellinud mitmeid seadeid ja proovinud igasugueid variante aga ükski ei tööta. Kõnekaardiks on sipmel ja asi oleks vaja väga korda saada.
    Tänud ette.

    #2
    Vs: Probleem sony Ericsson z530i wapi häälestamisega.

    Privaat sõnum.. äkki saad sealt abi

    Comment


      #3
      Vs: Probleem sony Ericsson z530i wapi häälestamisega.

      Esmalt postitatud variousart poolt
      Mul on siis selline probleem selle telefoni wapi häälestamisega, et olen tellinud mitmeid seadeid ja proovinud igasugueid variante aga ükski ei tööta. Kõnekaardiks on sipmel ja asi oleks vaja väga korda saada.
      Tänud ette.

      Soovitan minna emt`sse seal panevad ta sul tasuta paika, või sisersta ise käsitsi need aadressid, leiad emt`kodulehelt.
      Nokia/Huawei/Sony/SonyEricsson/Motorola/LG/Samsung/Chinese MTK/Sagem

      Comment


        #4
        Vs: Probleem sony Ericsson z530i wapi häälestamisega.

        Viimati oli emtil erinevad pöörduspunktid kõnekaartidele(wap2.emt.ee) ja lepingulistele klientidele(wap.emt.ee). Proovi see ära muuta. Lisaks vaata, kas on ikka õige andmeside konto aktiivne. Ja kõnekaardiga oli minu mäletamist mööde see teema, et kui jääk väiksem kui 20 eek, siis ka ei saa.

        Lisaks veel niipalju, et erionevate netirakenduste nagu email ja msn jms kasutamiseks tuleb luua uus konto pöörduspunktiga internet.emt.ee.

        Aga helista neile 123, neil on suht pädev aparaaditoegrupp, tean omastkäest, saavad kõigega hakkama.

        Comment

        Working...
        X