Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

uskumatu aparaat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    uskumatu aparaat

    Ma olen juba aastaid trampinud mööda esindusi ja pärinud telefoni millele käiks sisse 2 sim-i aga alati on öeldud, et sellist ei ole olemas. Nii ongi eluke möödunud 2 telefoni taskus tarides. Nüüd kolasin neti avarustes ja leidsin, et pisikesed Hiinlased on sellise imevidina valmis teinud. Panen siia lingi, et ka teised saaksid seda imetleda



    ja keegi kurask on suutnud selle juba eestisse ka tarida. Tahaks kohe proovida, et kas tõesti töötab ka nii nagu räägitakse aga raha pole praegu välja käia.

    #2
    Vs: uskumatu aparaat

    ise olen müünud 2 kaardipesaga akut,nokia 3210 ja 5110.aga et telefonis ja veel 2 kaarti korraga onlines-seda hiina imet tahaks ise ka näha!
    http://www.auto24.ee/products/detail...377&rhash=477a

    Comment


      #3
      Vs: uskumatu aparaat

      2 sim kaardiga isendeid ennegi müüdud. 3210 oli ka selline võimalus olemas. kusjuures sai tavalisele telefonile osta vaheplaadi, et siis 2 simi orraga sisse läheks. seda küll, et kaartise vahel valida, pidi kaardid ümbe lülima, aga kahe simmi tugi oli täiesti olemas
      Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

      Comment


        #4
        Vs: uskumatu aparaat

        Niipalju kui olen antud teemat puudutavaid foorumeid lugenud, on selgunud, et 2 SIM kaarti ühes aparaadis KORRAGA ei tööta. Igasugu vahevidinate abiga võib mobla taga ka 10 SIM-i olla, kuid korraga saab neist töös olla ainult üks. Kuigi, mine tea, äkki FBI- või CIA- meestel on sihukesed aparaadid juba olemas
        Aeg on energiahulk, mis jääb põhjuse ja tagajärje vahele.

        Comment


          #5
          Vs: uskumatu aparaat

          No niipalju kui ma nüüd netis olen surfinud siis see ongi esimene selline mudel maailmas. Ülemaailma tehnikafoorumites on kõigil karp lahti, et selline vidin lõpuks valmis tehti. Väidetavalt tuli see turule alles selle aasta Jaanuaris sest ühtegi varasemat postitust pole ma googeldades leidnud. Keegi võiks selle ära osta ja siis oma kommentaare siin jagada. Jube huvitav oleks teada kuidas see asi on lahendatud.

          Comment


            #6
            Vs: uskumatu aparaat

            Kui kellelgi kogemus, siis võiks tõesti jagada. Mind huvitab just kuidas see vidin töötab erinevates võrkudes. Näiteks üks EMT ja teine Elisa võrgus.

            Comment


              #7
              Vs: uskumatu aparaat

              Tegelikult oli MINUL selline lahendus ja juba 4 aastat tagasi:
              teipisin 2 tk N8210 selgapidi kokku ja -voila. Natuke suurem kui antud aparaat ja erinevad displeid ka, aga ikkagi
              Nii et pole siin maailmas midagi uut !
              Head susserdamist !

              Comment


                #8
                Vs: uskumatu aparaat

                aga kas EMT Kaksiknumber ei sobi?

                http://www.emt.ee/wwwmain??screenId=...1&language=EST

                Comment


                  #9
                  Vs: uskumatu aparaat

                  suurem osa mitme telefoni kasutajatest "pole lepingust kuulnudgi". Kõigil mingi simper või Q sees ja siis podisevad sellega. Lepingulistel klientidel tavaliselt sellist muret pole. piisab ühest telefonist, ei aja iga senti taga (q to Q ja simpel to simpel helistamised jne...)

                  Muidu tõsistele tegiatele on see kaksiknumber küll kasulik asi, kui sellist asja üleüldse vaja on...

                  Comment


                    #10
                    Vs: uskumatu aparaat

                    Esmalt postitatud timbu poolt
                    Keegi võiks selle ära osta ja siis oma kommentaare siin jagada. Jube huvitav oleks teada kuidas see asi on lahendatud.
                    aga sa küsi selle osta.ee müüja käest ja anna meile ka teada :P

                    Comment


                      #11
                      Vs: uskumatu aparaat

                      Esmalt postitatud timbu poolt
                      Ma olen juba aastaid trampinud mööda esindusi ja pärinud telefoni millele käiks sisse 2 sim-i aga alati on öeldud, et sellist ei ole olemas.
                      Väike hint, kui sa ei oleks aastaid mööda esindusi tampinud vaid esinduste külastamisele kulunud raha (transport) kõrvale pannud, siis saaksid inimestega suhelda nii, et ei peaks kahte telefoni omama ja pidevalt mõtlema, kumma telefoniga nüüd odavam helistada on

                      Comment


                        #12
                        Vs: uskumatu aparaat

                        Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.


                        Ja hakatigi ametlikult müüma

                        Comment


                          #14
                          Vs: uskumatu aparaat

                          olen seda aparaati kaes hoidnud ja proovinud kaks kaarti uhel ajal vorgus nii nagu peab displeil naitab kahte levi pulka kui raagid uhe numbriga ja teisele helistatakse peale tuleb koputus.tootab koikide eesti kaartidega.
                          55637792

                          Comment

                          Working...
                          X